Ураган

Міністерство закордонних справ рекомендує українцям утриматися від відвідування ряду країн та островів Карибського басейну через наближення урагану «Марія». Про це йдеться на сторінці департаменту консульської служби МЗС у Facebook.

Ураган «Ірма» став причиною загибелі близько 40 осіб у Карибському басейні та щонайменше шістьох — в американських штатах Флорида та Джорджія.

Щонайменше п'ять торнадо сформувалися в неділю в штаті Флорида, де вирує ураган «Ірма».

На частині території острова Сан-Мартен, що належить Нідерландам, ураган «Ірма» забрав життя двох людей, ще 43 особи отримали травми.

Ураган «Ірма», який налетів на узбережжя країн Карибського басейну, убив чотирьох осіб на Віргінських островах США.

В американському штаті Техас кількість загиблих через ураган Гарві збільшилась до щонайменше 70 людей. Про це повідомляє телеканал Fox News з посиланням на представників місцевої влади.

Міністерство закордонних справ рекомендує громадянам України утриматися від відвідування узбережжя США та країн Карибського басейну через наближення урагану.

Влада Пуерто-Ріко і американського штату Флорида оголосила режим надзвичайної ситуації через ураган «Ірма», який наближається до узбережжя США.

Ураган «Харві» завдав Техасу збитків на 150−180 мільярдів доларів США, заявив губернатор штату Грег Ебботт.

У США в результаті урагану «Гарві» загинули, щонайменше, 39 осіб.

Тропічний шторм «Гарві» в Техасі забрав життя щонайменше 35 осіб, 17 залишаються зниклими безвісти.

За інформацією Національної метеорологічної служби США, в Техасі вже випало понад тисячу міліметрів опадів, через сильні зливи стався прорив дамби на водосховищі, жителів просять негайно покинути свої домівки.

В результаті урагану «Гарві», що обрушився на південно-східне узбережжя США, загинуло троє людей.

У штаті Техас (США) через ураган «Харві» оголошено режим стихійного лиха.

Смерть людини, понад 120 скасованих авіарейсів, більше сотні ушкоджених будинків та масові відключення електроенергії спричинив сильний вітер у Сіднеї, столиці австралійського штату Новий Південний Вельс.