Ураган

Жертвами урагану «Офелія» уже стали щонайменше три людини.

Стихія рухається зі швидкістю 165 км/год і на початку наступного тижня принесе зливи і сильний вітер.

Кількість загиблих внаслідок урагану «Марія» в Пуерто-Ріко досягла 43.

Кількість загиблих внаслідок тропічного шторму «Нейт» в Центральній Америці зросла до 28 осіб.

Після руйнівних ураганів «Харві», «Ірма» та «Марія», які завдали серйозної шкоди Сполученим Штатам та країнам Карибського басейну, американські метеорологи прогнозують можливість появи нового природного «монстра» в регіоні.

Поблизу західного узбережжя Мексики сформувався тропічний шторм «Пілар».

Міністерство закордонних справ рекомендує українцям утриматися від відвідування ряду країн та островів Карибського басейну через наближення урагану «Марія». Про це йдеться на сторінці департаменту консульської служби МЗС у Facebook.

Ураган «Ірма» став причиною загибелі близько 40 осіб у Карибському басейні та щонайменше шістьох — в американських штатах Флорида та Джорджія.

Щонайменше п'ять торнадо сформувалися в неділю в штаті Флорида, де вирує ураган «Ірма».

На частині території острова Сан-Мартен, що належить Нідерландам, ураган «Ірма» забрав життя двох людей, ще 43 особи отримали травми.

Ураган «Ірма», який налетів на узбережжя країн Карибського басейну, убив чотирьох осіб на Віргінських островах США.

В американському штаті Техас кількість загиблих через ураган Гарві збільшилась до щонайменше 70 людей. Про це повідомляє телеканал Fox News з посиланням на представників місцевої влади.

Міністерство закордонних справ рекомендує громадянам України утриматися від відвідування узбережжя США та країн Карибського басейну через наближення урагану.

Влада Пуерто-Ріко і американського штату Флорида оголосила режим надзвичайної ситуації через ураган «Ірма», який наближається до узбережжя США.

Ураган «Харві» завдав Техасу збитків на 150−180 мільярдів доларів США, заявив губернатор штату Грег Ебботт.