Скульптура

Чому львів’яни байдужі до історичних кам’яниць? Про це розмова з доцентом НУ «Львівська політехніка» Олегом Рибчинським.

Зі скульптором Василем Одрехівським-молодшим ми зустрілися у його творчій майстерні.

Персонаж у голосуванні обійшов пінгвінів з  Мадагаскару та Шрека.

Скандально відома скульптура, яка зображує Адольфа Гітлера, який стоїть на колінах, продана на нью-йоркському аукціоні Christie's за $ 17 мільйонів.

У Києві на вулиці Пушкінській між Прорізною та Богдана Хмельницького з'явилася незвичайна вулична скульптура чоловіка в капелюсі і з бородою.

Депутати від «Свободи» у львівській облраді вважають, що повернення скульптур левів на цвинтар Орлят «може мати антиукраїнський зміст».

У Львові невідомі поцупили гіпсову скульптуру Степана Бандери.

До Німеччини на виставку привезуть демонтований понад 20 років тому бюст «вождя пролетаріату».

Французи Лео Кайяр і Алексіс Персані влаштували модне перевтілення для скульптур в Луврі. Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на Behance.

Ремігіюс Шімашюс готовий прибрати зі столиці Литви радянські пам'ятники. Обраний мер Вільнюса Ремігіюс Шімашюс під час прес-конференції повторив свої передвиборчі обіцянки про створення нових робочих місць у Вільнюсі, зниження цін за опалення, порятунку столиці Литви від банкрутства, повідомляє ІА REGNUM.

В місті Комсомольськ на Полтавщині місцевий художник 60-річний Олег Рябо зробив найбільшу в Україні скульптуру президенту Російського Федерації Володимиру Путіну. Вона заввишки один метр. За це майстер потрапив в книгу рекордів України. Про це пише gazeta.ua.

З паризького музею Монмартру злодії викрали скульптуру Сальвадора Далі «Профіль часу».
Як повідомляє видання The Local, пограбування було скоєно в суботу, 31 травня.

Британський скульптор Джейсон ДеКейр Тейлор представив свою колекцію субаквального мистецтва.

У Києві в парку Партизанської слави з'явиться галявина казок, в даний час вже створена скульптура білки з Льодовикового періоду, а на Дніпровській набережній встановили скульптуру коня.

Під час останнього акорду ХVІ Міжнародного осіннього салону «Високий Замок-2012», що традиційно відбувається у Львові та є однією з наймасштабніших мистецьких подій року, сюрпризів не бракувало. Несподіваним став і вибір переможця «Видавничого Дому «Високий Замок», який є щорічним партнером Салону.