Премія

Письменник Сергій Жадан отримав премію імені Василя Стуса.

Українському режисерові Олегу Сенцову, якого Кремль утримує в заручниках, присудили премію американського ПЕН-центру.

Немає більш прибуткових клієнтів для супермаркетів ніж покупці-роззяви.

Українському режисерові Олегу Сенцову, якого в Росії незаконно засудили за тероризм, американський ПЕН-центр присудив щорічну премію Барбари Голдсміт «Свобода писати».

21-го лютого у Палаці «Україна» відбулася вже шоста церемонія Національної музичної премії «YUNA».

У фінальній частині церемонії Grammy Адель отримала нагороду в номінації «Найкращий альбом».

Премію запровадили з нагоди річниці отримання Львовом статусу міста літератури ЮНЕСКО.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман вступився за колишнього керівника Одеської митниці Юлію Марушевську, проти якої розпочали розслідування через премію в розмірі 500 гривень.

Міжнародний фонд Івана Франка з 15 січня розпочне прийом робіт та документів на здобуття  Міжнародної премії імені Івана Франка.

Львівська обласна рада оголосила конкурс на відзначення Обласною премією імені Героя України Степана Бандери, повідомила прес-служба Львівської облради.

Вахтанґ Кебуладзе став лауреатом IV щорічної премії модерної есеїстики імені Юрія ‎Шевельова за книжку «Чарунки долі».‎

Виконавчий комітет Львівської міськради виділив з бюджету міста майже 16 млн грн на премії педагогам з нагоди Дня вчителя.

Розмір стипендії щомісячно становить 2 тисячі грн.

Начальника одного з відділів Яворівської райдержадміністрації судитимуть за те, що він незаконно преміював свого сина, який є його підлеглим.

Президент України Петро Порошенко підписав указ про присудження щорічної премії «Українська книжка року», яким зазначив авторів, видавництва та видавничі організації за значний внесок у популяризацію української книжки та розвиток вітчизняної видавничої справи.