Премія

Українські військові, які несуть службу в зоні антитерористичної операції, отримають святкові премії від 1 тисячі гривень.

Фільм російського режисера Аскольда Курова «Процес» став номінантом міжнародної премії Silver Eye-2017 як кращий документальний фільм Східної і Центральної Європи.

У суботу в Києві відбулася церемонія нагородження найкращого вчителя конкурсу Global Teacher Prize Ukraine 2017, яку ще називають Нобелівською премією для вчителів.

Письменник Сергій Жадан отримав премію імені Василя Стуса.

Українському режисерові Олегу Сенцову, якого Кремль утримує в заручниках, присудили премію американського ПЕН-центру.

Немає більш прибуткових клієнтів для супермаркетів ніж покупці-роззяви.

Українському режисерові Олегу Сенцову, якого в Росії незаконно засудили за тероризм, американський ПЕН-центр присудив щорічну премію Барбари Голдсміт «Свобода писати».

21-го лютого у Палаці «Україна» відбулася вже шоста церемонія Національної музичної премії «YUNA».

У фінальній частині церемонії Grammy Адель отримала нагороду в номінації «Найкращий альбом».

Премію запровадили з нагоди річниці отримання Львовом статусу міста літератури ЮНЕСКО.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман вступився за колишнього керівника Одеської митниці Юлію Марушевську, проти якої розпочали розслідування через премію в розмірі 500 гривень.

Міжнародний фонд Івана Франка з 15 січня розпочне прийом робіт та документів на здобуття  Міжнародної премії імені Івана Франка.

Львівська обласна рада оголосила конкурс на відзначення Обласною премією імені Героя України Степана Бандери, повідомила прес-служба Львівської облради.

Вахтанґ Кебуладзе став лауреатом IV щорічної премії модерної есеїстики імені Юрія ‎Шевельова за книжку «Чарунки долі».‎

Виконавчий комітет Львівської міськради виділив з бюджету міста майже 16 млн грн на премії педагогам з нагоди Дня вчителя.