Кіно

Виконавчий продюсер документального фільму «Невидимий батальйон» Оксана Іванців – про жіночий погляд на війну.

Розмова з виконавицею ролі жінки-снайпера у військово-патріотичному серіалі.

Актор театру і кіно Микола Береза – про зйомки фільму за однойменним романом, мрію стати священиком і підзаробіток діджеєм у нічному клубі.

Українська актриса Тетяна Коновалова – про творчість, особисте життя і новий серіал.

Щороку у жовтні у Львові відбувається перегляд найновіших польських фільмів, який традиційно збирає велику глядацьку аудиторію.

Народний артист України – про творчість і особисте життя.

Україна офіційно може висунути лише один фільм.

Львівський режисер починає роботу над новим  історичним фільмом.

30 червня у Львові розпочалися зйомки фільму «13 автобус». За жанром це буде містична драма. Усі зйомки, які триватимуть понад місяць, проходитимуть у столиці Галичини.

Народний артист СРСР Олексій Баталов помер у віці 88 років.

Документальний фільм «Борщ» українських режисерів-аматорів Сашка та Дарини Балабай зі Львова став призером на 50-му фестивалі WorldFest у Х’юстоні. Фільм переміг у категоріі «Етика та культура».

Всесвітньовідомий французький актор Ален Делон заявив, що восени зніметься в своєму останньому фільмі і остаточно завершить кар'єру у кіно.

Державне агентство України з питань кіно відмовило у видачі прокатного посвідчення серіалу російського виробництва «Танкіст».

Міністерство культури Камбоджі заборонило 24-річній акторці Денні Кван рік зніматися в кіно після того, як вона відмовилася обрати менш сексуальний стиль одягу.

Україна хоче зацікавити голівудських режисерів до створення фільмів.