Заробітчани

Репортаж із перону, з якого щодня вирушає потяг «Львів-Москва».

Посольство України з'ясувало, що сталося з групою українців, про зникнення якої у Фінляндії повідомляли ЗМІ.

У містечку Тууповаара в Фінляндії зникли 37 українців і 3 естонців, які прибули на заробітки.

Кожен п’ятий українець готовий погодитися на ризиковане працевлаштування, що загрожує експлуатацією.

Група п’яних поляків нaпали на будинок, у якому мешкають українські заробітчани у Ґданську. Внаслідок напaду порaнення отримали кілька українців, а також поляк, власник фірми, який намагався заступитися за своїх працівників. Про це пише видання Gazeta Wyborcza.

Українцям дозволили розміщувати на закордонних рахунках зарплату, пенсії, стипендії та аліменти з закордону.

В Росії працює до 40% усіх трудових мігрантів з України. Росія разом із Польщею залишається країною, яку найчастіше відвідують співвітчизники.

Погляд польських та українських інтелектуалів на прийняття скандальної резолюції польським Сеймом.

На українському телеканалі “1+1” пройшов перший сезон (13 серій) польського серіалу “Дівчата зі Львова” (Dziewczyny ze Lwowa).

Кількість українців, які подали документи на отримання тимчасової легалізації перебування у Польщі, за 5 місяців цього року зросла на 54%. На 22% більше наших співвітчизників клопочуть про отримання постійного місця проживання в сусідній країні.

Щороку українці, які проживають і працюють у Польщі, передають в Україну близько 5 мільярдів євро.

13-серійний серіал, що отримав назву «Дівчата зі Львова», з'явиться на популярному польському телеканалі TVP1 буквально через місяць.

З 1 січня Росія вводить нову систему дозвільних документів на роботу для українських мігрантів, повідомив керівник Федеральної міграційної служби Костянтин Ромодановський

З Чехії в Україну почали масово виїжджати українські заробітчани

Щороку тисячі людей, які втратили роботу, або не змогли влаштуватись в Україні, змушені покидати сім’ї та виїжджати за кордон у пошуках «кращого життя».