Діти

Потяг дружби привіз до Львова півтисячі дітей із Донецької та Луганської областей.

Вік загиблих дітей від 9 місяців до 11 років.

Правоохоронці розшукують чоловіка, котрий  6 січня на шкільному стадіоні у Дублянах зв’язав руки двом дівчаткам, а згодом одну з них викрав.

У приватному житловому будинку в Дніпровському районі Києва сталася пожежа, в результаті якої четверо дітей загинули.

Американська співачка Пінк удруге стала мамою.

До важкого стану обох дітей довели батьки. Матір хлопців визнали психічно хворою, а батька ж позбавили на них права і засудили до двох років тюрми, де він просидів рік і умовно-достроково вийшов.

Народна артистка України, співачка Катерина Бужинська народила двійню: хлопчика і дівчинку.

Британське управління з ембріології і штучного запліднення (HFEA) схвалило народження дітей від одного чоловіка і двох жінок, що дозволить попередить народження дітей з невиліковними спадковими захворюваннями.

Північнокорейських школярів замість навчання змушують по 10 годин на день виснажливо працювати на ремонті залізничних колій.

У Львові багатодітна жінка залишила дітей на батька і пішла вживати алкоголь.

Внаслідок ударів імовірно російської чи сирійської урядової авіації по місту Кафранбел у північно-західній провінції Сирії Ідліб загинула 21 людина, в тому числі 3 дитини.

У ДТП за участю пасажирського автобуса на федеральній автотрасі в Ханти-Мансійському автономному окрузі РФ загинули 10 осіб, з них 9 – діти від 12 до 14 років.

У світі щодві хвилини один підліток, зазвичай дівчина, заражається ВІЛ-інфекцією.

В Україні необхідно змінити підходи до державної політики у питаннях захисту дітей, змінити підходи до фінансування дитячих закладів.

Жінка, яка до смерті забила дворічну доньку, визнала свою вину.