Діти

«ВЗ» поспілкувався з однією з прихильниць руху «чайлдфрі» та дізнався, що змушує жінок свідомо відмовлятися від народження дітей.

З боку керівництва аквапарку були спроби перешкоджати слідчим зробити забір води.

Весело, духовно та пізнавально провели недільний день сім’ї учасників АТО

Уряд Австралії вирішив боротися з батьками, які відмовляються вакцинувати своїх дітей.

У Львові патрульні поліцейські проводять профілактичні бесіди з водіями, які не дотримуються правил перевезення дітей у автомобілях.

Американка Кері Янг зі штату Оклахома наважилася виносити свою дитину попри те, що лікарі встановили остаточний діагноз ненародженої дівчинки — аненцефалія.

Науковці з'ясували, що діти, які народжуються в родині першими, зазвичай є більш розумними, ніж їхні брати та сестри, через низку чинників.

У селищі Андріївка Харківської областінімецька вівчарка покусала чотирирічного хлопчика, в результаті дитина отримала травми, несумісні з життям.

Президент України підписав Закон України № 1824-VIII «Про внесення змін до статті 4 Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей» щодо удосконалення правового статусу служб у справах дітей».

Верховна Рада України ухвалила рішення про призначення соціальної допомоги дітям у віці до 18 років (для учнів — до 23) у разі смерті одного з батьків, які не набули права на пенсію, в розмірі одного прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб.

Кількість захворювань на грип серед дітей порівняно з минулим тижнем збільшилася на 5%.

Верховна Рада ухвалила закон щодо державної підтримки дітей, які постійно проживають у зоні АТО у населених пунктах на лінії зіткнення.

Перші в Україні шкільні патрулі розпочали роботу в Ужгороді й Мукачеві.

У Львові провели день дозвілля для дітей захисників

Британка Кетрін Говарт стала першою темношкірою жінкою у світі, котра народила двох білих дітей.