Діти

У лікарні штату Вірджинія (США) з'явилися на світ шестернята.

20−21 травня у Києві проходитиме Міжнародний дитячий кінофестиваль KidsMovieFest.

Урядову програму «Доступні ліки» можуть розширити, включивши до неї препарати від дитячих хвороб, алергії та для онкозахворювань.

Волонтери закликали дизайнерів та пересічних українців подарувати випускникам дитбудинків святкове вбрання.

Звіт Всесвітньої організації охорони здоров'я вказує на зростання числа підлітків, що страждають на ожиріння у багатьох країнах Європи.

Також установлюється, що спосіб стягнення аліментів визначає той з батьків, з ким проживає дитина.

У Запоріжжі за кошти уряду Німеччини відкрито новий дитячий садок для переселенців і дітей з особливими потребами.

Як жінки-патрульні поєднують роботу і виховання дітей?

Суддя Світлана Мартьянова розповіла про дітей, яких взяла на виховання.

В

олонтери нарікають: у Залучанському будинку-інтернаті вихованців з  обмеженими розумовими та фізичними можливостями доглядають неналежно. М’яко кажучи…

Організація Об’єднаних Націй попереджає, що через голод, хвороби, погані санітарні умови та відсутність медичної допомоги в охопленому громадянською війною Ємені кожні 10 хвилин помирає дитина віком до 5 років.

Ситуація із кризою у Ємені вчергове привернула увагу міжнародної спільноти після резонансної історії про смерть семирічної дівчинки Джаміли Абду, повідомляє Reuters.

Дівчинка померла через голод та брак медичної допомоги в Ємені. Без харчів і ліків країну на півдні Аравійського півострова залишила громадянська війна, що триває вже два роки.

«Її стан погіршувався протягом останніх двох років, – розповідає батько Джаміли Алі. – Ми були в кількох лікарнях поблизу, а потім поїхали до міста. Та кожного разу, коли ми приїздили, нам казали: у неї гельмінти і бактерії».

Каже – якби в його родини були гроші, доньку могли б повезти до спеціалізованого центру в столиці Сана. Та Абді є бідними людьми. Алі скаржиться: проблеми з харчами він відчуває й сам.

Батьки Джаміли жили в селищі Ель-Маравах, віддаленому від найближчого міста. Місцеві медики не змогли надати їй необхідну допомогу. До того ж більшість доріг у Ємені зруйнували під час війни. Врешті Джамілу доправили до гуманітарного центру. Та за дванадцять днів дівчинка померла.

Громадянська війна в Ємені триває понад два роки. Шиїтський Іран підтримує у країні озброєний рух хуситів. Сунітська Саудівська Аравія – місцеву військову коаліцію. Військовий уряд визнається легітимним більшістю західних держав.

За даними ООН, за останні два роки в країні загинуло щонайменше 16 тисяч людей. Серед них – 10 тисяч цивільних.

За оцінками гуманітарних організацій, 17 із 28 мільйонів населення Ємену не мають стабільного доступу до їжі. З них 3 мільйони – неповнолітні.

За словами генерального секретаря ООН Антоніу Гутерреша, для подолання голоду в арабській країні цьогоріч необхідно близько 2 мільярдів доларів. Понад мільярд доларів міжнародні донори вже зібрали наприкінці квітня на конференції в швейцарській Женеві.

Раніше в ООН попереджали, що у найближчі 6 місяців можуть померти від голоду 20 мільйонів людей, що проживають у Нігерії, Сомалі, Південному Судані та Ємені.

Джерело: hromadske.ua

У електронній черзі на 2017 рік – 10 254 заявки. Близько трьох тисяч дітлахів до дитсадочків не потрапить.

Співробітники ювенальної превенції розпочали роботу у школах Донеччини.

Команда переселенців збирає гроші на зйомки фільму «Очі Донбасу», який розкаже історію про збройний конфлікт на Сході України, побачену очима дітей. Автор ідеї Юрій Кочкаров – підприємець, чий бізнес постраждав від конфлікту на Донбасі.

У Росії на міській вулиці левиця напала на підлітка та покусала його.