Діти

Вчора у міську дитячу клінічну лікарню з черговим навчально-консультативним візитом приїхала бригада лікарів-ортопедів з університетської клініки м.Вроцлав (Польща) на чолі з професором Кшиштофом Колтовським. Лікарі консультують і оперують діток зі складними нейроортопедичними патологіями.

У київських школярів з'явилася нова небезпечна гра, створена за аналогією із сумнозвісним «Синім китом» — «Червона сова». Відповідно до її умов, діти не повинні спати по кілька днів і при цьому виконувати завдання куратора.

Середня дочка акторів Брюса Вілліса й Демі Мур, 26-річна Скаут Лару Вілліс, неочікувано здивувала шанувальників пікантним знімком, де вона демонструє свою спідню білизну, прикривши рукою груди.

Лікарі діагностували у хлопчика сильну алкогольну інтоксикацію.

Через пожежу в житловому будинку в селі Стрижівка Коростишівського району Житомирської області загинули двоє дітей.

У нападника київського «Динамо» Артема Кравця народилася двійня.

«Щиросердечно дякую за фінансову допомогу і моральну підтримку!», — зазначили вони в своєму зверненні.

На матчі з «Ворсклою» футболку на підтримку бійців АТО вдягнув тільки капітан « Маріуполя».

Футбольний клуб «Шахтар» (Донецьк) заборонив дітям учасників АТО виводити своїх футболістів на матч чемпіонату України у футболках із написом «Мій тато — герой».

Рятувальники кажуть, що ці заклади не дотримуються заходів пожежної безпеки.

Правоохоронці затримали групу зловмисників, які вербували неповнолітніх для незаконної трансплантації органів до Росії.

У Львові в одній зі шкіл розгорівся скандал через те, що батьки однієї з учениць відмовилися скидатися на покупку нових меблів. У результаті дитині не дали вішати куртку в шафу і поставили стілець для одягу. У школі ж всі звинувачення відкидають.

Дочка відстороненого «міністра МВС ЛНР» Ігоря Корнета, який влаштував переворот в окупованому Луганську, Марина Корнет вчиться на прокурора в Національному університеті «Харківська юридична академія імені Ярослава Мудрого».

У селі Вербовець на Закарпаття у місцевій школі 25-річна вчителька математики Вікторія Пенцкофер намалювала червоною ручкою «трійку» прямо на чолі. учениці п'ятого класу – 10-річній Анабеллі Нодь.

Найбільшу допомогу отримає Пугачівський дитячий будинок-інтернат на Житомирщині.