Газета

В друкованому варіанті видання Gazzetta dello Sport окупований Крим був «приєднаний» до Росії.

Про що писала газета «Вільна Україна» 1947 року.

Посольство України у Чехії відреагувало на опубліковані газетою Mlada fronta Dnes статті  журналіста Адама Гаєка, який незаконно потрапив до окупованих районів Донбасу і в своїх матеріалах прославляв бойовиків.

Про що писала газета «Правда Украины» 70 років тому.

В Національній спілці журналістів України видали спеціальну газету на захист друкованих ЗМІ під гаслом «Укрпошта вбиває українські газети».

Суд у Стамбулі ухвалив рішення про арешт головного редактора опозиційної газети Cumhuriyet Мурата Сабунчу та ще вісьмох співробітників видання.

Перший головний редактор «Високого Замку» Степан Курпіль – про історію нашої газети, її сьогодення та перспективи.

День народження газети — 7 вересня 1991 року.

Власник міжнародної інвестиційно-консалтингової групи EastOne Віктор Пінчук продав газету «Факти» головному редактору видання Олександру Швецю.

Єдина в Криму україномовна всеукраїнська суспільно-політична літературна газета «Кримська світлиця» припинила випуск на півострові.

Британська газета The Guardian опублікувала матеріал «Чому Україна потребує Росії більше, ніж завжди», що містив фейкову інформацію про Україну.

Газета «Комсомольська правда» в Україні" з 12 січня змінює назву і на «КП» в Україні" на виконання закону щодо декомунізації.

Змінюється сама система дистрибуції з метою розширити аудиторію.

Одна з найбільших норвезьких газет Aftenposten помилково надрукувала некролог Санти Клауса.

Про що писала республіканська газета 70 років тому.