Бойовики

Після обмеження поставок електрики з вільної території України, електрика в ОРЛО поставляється з РФ і окупованих територій Донецької області.

Під час обстрілу Мар’їнки бойовиками поранення дістала одна особа, пошкоджені будинки місцевих мешканців.

Військовослужбовці російських окупаційних військ обурені затримками виплат зарплат та «особливим порядком» отримання грошей російськими офіцерами.

Російські найманці на Донбасі масово пишуть рапорти за звільнення.

За даними розвідників, постраждалих було госпіталізовано.

Водночас, за даними ГУР МО, шахтарі вимагають повної виплати заробітньої плати.

Питання звільнення полонених обговорювалася під час останніх переговорів у нормандському форматі.

На тимчасово окупованій території Донецької області дедалі більше військовослужбовців окупаційних військ пишуть рапорти на звільнення.

Російські куратори дали вказівку провести заміну документів до травня.

Російські окупаційні війська на Волноваському та Маріупольському напрямках на Донбасі знову застосовують 122-міліметрові артилерійські системи, вкотре порушуючи режим тиші, який було запроваджено за домовленостями в Мінську із 1 квітня 2017 року.

Бойовики близько 15 хвилин обстрілювали Мар'їнку, діти зі школи були евакуйовані у бомбосховище.

Проросійські бойовики на Донбасі обстрілюють свої позиції, щоб звинуватити сили антитерористичної операції в порушенні режиму припинення вогню.

У результаті перестрілки між двома підрозділами у 3 окремій мотострілецькій бригаді (Горлівка) було вбито двох та поранено трьох бойовиків.

На території Донбасу, яку контролюють проросійські бойовики, обстріляли безпілотник спостережної місії ОБСЄ.

У понеділок, 3 квітня, ремонтні бригади знов не змогли відновити електропостачання прифронтової Авдіївки на Донеччині через небезпеку обстрілів з боку проросійських бойовиків