Блог

Голодомор став реакцією комуністичного режиму на відродження нашим народом власної держави, національної ідентичності та культурно-духовне піднесення часів Української революції 1917−1921 років.

Тридцять років тому на Сихові майже не було дерев.

Українські блогери розповіли «ВЗ», як заробляти на бажанні людей хвалитися своїм життям та заглядати у чуже.

Цю історію почула вже постфактум, а шкода, бо якби мала можливість делікатно втрутитись у неї, то так би й зробила.

Черные дела творятся в эти дни на архипелаге Больших Антильских островов, откуда пришло невероятное известие про задержание в столице Доминиканской Республики Санто-Доминго экс.мэра нашего города Владимира Васильевича Сальдо.

В эти дни 25 лет назад завершилась короткая и бесславная история ГКЧП, которая стала непосредственной причиной распада страны, где я родился.

Розсаду на початку травня вибирала на базарі, прислухаючись до порад продавців та покупців, бо не надто  розуміюся на справах городніх. На квітах — так, а от морква-бурячки-капуста, а тим більше помідори — це з категорії “мама з татом садять-доглядають”.

Учора ввечері вирішили з чоловіком прогулятися центром Львова та з’їсти морозиво у якійсь кав’ярні на літньому майданчику. Після насиченого робочого дня одразу їхати додому та братися за хатню роботу не хотілося.

Мені важко визнавати, що недавній кумир, гордість і надія мільйонів українців після повернення з російської тюрми так швидко і безнадійно «скурвиться».

Між Україною і Росією може розгорітися грандіозний дипломатичний скандал. Хоча дипломатичним його можна назвати умовно. Мова про  кандидата на посаду посла Росії в Україні, такого собі Михайла Бабича.

Зачем, граждане, был послан нам неудавшийся турецкий переворот?

Так сталося, що останні три століття українські землі були під владою Росії і Австрії. Вони не були зацікавлені у посиленні української мови. Переклади з іноземних мов здійснювалися або на російську, або на німецьку мови. Тому утворилося суттєве відставання української мови в галузі перекладів.

Знаменитий термін “любі друзі” народився 5 вересня 2005 року. Його автор — тодішній держсекретар Олександр Зінченко. На жаль, горезвісний термін пережив свого автора…  

Заколот більшовиків під час наступу Муравйова — практика, що стала класичною для Москви — підірвати зсередини, задуривши недоумкуватому населенню мізки.

На Різдвяні свята зателефонував з вітаннями товариш із Лондона. Донедавна він жив в Україні, мав тут невеличкий бізнес, виховував двох дітей, по вихідних ходив до церкви, провідував рідню і грав у ветеранський футбол. А перед самим Новим роком узяв курс на береги Темзи. Казав, що не бачить вдома перспективи ні для себе, ні для своїх сина-доньки — бо чиновники не дають дихнути дрібному бізнесові. Хоч головою об стіну бийся, а стати на ноги не може. Як тільки пустить коріння в Англії, перевезе туди всю сім’ю…