Аптеки

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив міністр Кабінету Міністрів Олександр Саєнко в інтерв'ю ZN.UA.

До урядової програми «Доступні ліки» приєдналися понад 5 тис. аптек.

Кореспондент «ВЗ» перевірила, чи можуть хворі на серцево-судинні недуги, астму і діабет розраховувати на безкоштовні препарати.

Участь у програмі «Доступні ліки» беруть понад 2 тисячі аптек в Україні.

Надання безкоштовних ліків від гіпертонії, цукрового діабету другого типу та бронхіальної астми хочуть перенести з 1 квітня на 1 липня 2017 року.

Кабінет міністрів України дозволив аптекам упродовж січня торгувати ліками з переліку непатентованих міжнародних назв лікарських засобів.

У Криму на базі аптечних закладів «Крим-Фармація» створять ліцензовані «наркотичні кімнати».

Президент України Петро Порошенко має намір боротися з необгрунтовано завищенними цінами на ліки, адже сьогодні «цінники в аптеках нагадують цінники в ювелірних магазинах».

Аптека-музей «Під Чорним орлом», що на вул. Друкарській, 2, — під загрозою приватизації.
До керівництва установи звертаються люди з пропозиціями оренди або суборенди приміщення… У Львівській міській раді заявляють про рейдерство…

Приміщення автентичної аптеки — в обласній комунальній власності, розташоване в самісінькому серці Львова. Очевидно, комусь припекло відкрити там ресторан або розважальний заклад… Наразі загроза є невидимою, але цілком реальною, вважають представники громадськості.

Чотири таблетки – таку порцію “хімії” з’їдає за день середньостатистичний українець

В унікальній аптеці, яку відкрили у Львові, можна і рівень кальцію визначити, і дитину перепеленати.

Компанія СКМ Ріната Ахметова продала 100% належить їй Українського аптечного холдингу (УАХ).

“Соціальні”, “дешеві” та “аптеки низьких цін” повертаються. Міністерство охорони здоров’я дозволило аптекам використовувати у своїх назвах твердження щодо рівня цін.

Українці все частіше хворіють, а ліки все дорожчі. За перший квартал цього року українці витратили в аптеках рекордну суму — 9,1 мільярда гривень. Це на 22% більше, ніж у попередньому кварталі. Витрати на медикаменти зросли не лише через подорожчання медикаментів, а й через те, що українці купують все більше ліків. Такі дані дослідження компанії Proxima Research.