ЦРУ

Дональд Трамп розпорядився розсекретити майже три тисячі документів про вбивство 35-го президента США Джона Кеннеді. Проте 200 документів мають пройти додаткову перевірку ФБР та ЦРУ перед оприлюдненням.

Директор ЦРУ Майк Помпео взяв під власний контроль роботу підрозділу з вивчення можливих контактів президента США Дональда Трампа з російською владою.

Сенатор Джон Маккейн різко висловився про новий курс адміністрації Дональда Трампа щодо Сирії.

Директор управління Майк Помпео зауважив, що у нього немає доказів особистої причетності президента Росії Владіміра Путіна до цього втручання.

Китайський уряд «систематично знищує» шпигунські операції ЦРУ в країні, починаючи з кінця 2010 року було вбито або ув'язнено, принаймні дюжину джерел ЦРУ.

Портал WikiLeaks оприлюднив документи проекту Центрального розвідувального управління США «Афіна», призначеного для кібершпигунства.

Влада Північної Кореї звинуватила ЦРУ в змові з метою вбивства диктатора КНДР Кім Чен Ина.

Директор Центрального розвідувального управління США Майк Помпео розкритикував організацію Wikileaks і назвав її ворожою службою, яку використовує російська військова розвідка.

За його кандидатуру проголосували 66 сенаторів.

Росія в останні роки намагалася вплинути на політичні процеси в Європі, і багато європейських країн стурбовані можливими спробами Москви втрутитися в майбутні в 2017 році вибори.

Президент Росії Володимир Путін, ймовірно, висуне свою кандидатуру на виборах у 2018 році і може перейти до ще більш жорсткого авторитарного правління.

Директор Центрального розвідувального управління США знову попередив, що хакери з Росії надзвичайно кваліфіковані і досвідчені у здійсненні кібернападів.

Бойовики терористичного угруповання «Ісламська держава» успішно адаптуються до тактики коаліції, очолюваної США.

Голова ЦРУ Джон Бреннан виступив проти публікації секретної частини доповіді про теракти 11 вересня 2001 року, повідомляє телеканал NBC.

Центральне розвідувальне управління США оцінює рівень інфляції в Україні в 2015 році в порівнянні з 2014 роком в 49%. Україна з таким показником інфляції займає останнє 225 місце серед країн, які надали таку інформацію (немає даних тільки по Венесуелі).