Туристи

«За півстоліття може піти під воду», – б’ють на сполох вчені. Чим не привід відвідати це дивовижне місто?

Або як і де відпочивають росіяни

Туристичний автобус внаслідок ДТП впав з автостради під Каїром. Щонайменше 14 осіб загинуло, ще 42 пасажири отримали поранення.

Адміністрація швейцарського села Бергюн вирішила заборонити мандрівникам робити фото населеного пункту, бо вважає місцеві види занадто гарними.

Творці проекту World Life Experience шукають 12 осіб, які повинні будуть подорожувати по всьому світу за зарплату в 2,5 тис. євро на місяць для кожного.

Київська адміністрація розпочала підготовку до проведення фіналу Ліги чемпіонів УЄФА, який відбудеться 26 травня 2018 року на НСК «Олімпійський», і розраховує на 60 тисяч туристів.

Уряд Італії має намір надати безкоштовно 103 історичні будівлі, включаючи середньовічні замки, вілли й монастирі, з умовою, що їхні нові власники зроблять з них місця для туристів.

Заступник начальника управління туризму Львівської міськради Галина Гриник – про користь туристичних виставок та особливості літнього сезону.

У ДТП із туристичним автобусом у турецькій провінції Мугла постраждали всі 16 українців і місцевий гід.

Попри численні заходи, які підготувала мерія, у Львові очікують лише близько 50 тисяч гостей.

Туристам подобається атмосфера міста, але дратують високі ціни.

Цього року кількість екскурсійних маршрутів Львова збільшиться на 20%.

Біля берегів Малайзії зник човен із 31 пасажирами на борту.

Більше 100 українських туристів третю добу не можуть вилетіти додому з аеропорту міста Шарджа в Об'єднаних Арабських Еміратах.

Місто Лева очолює ТОП-12 туристичних міст, де на таксі, оренду житла, обід та пиво не доведеться надто спустошити гаманець.