Трамп

Президент США Дональд Трамп заявив, що можливий серйозний конфлікт з Північною Кореєю через її ядерні програми, проте він вважає за краще дипломатичне вирішення ситуації.

Президенти РФ і США Володимир Путін і Дональд Трамп можуть вперше зустрітися наприкінці травня.

Після розмови з президентом Мексики і прем'єр-міністром Канади в середу глава Білого дому Дональд Трамп прийняв рішення призупинити процес виходу Сполучених Штатів з договору про міжнародну торгівлю в Північній Америці.

Колишній радник президента Дональда Трампа з нацбезпеки Майкл Флінн не вказав у своїй декларації про доходи виплати від російського телеканалу RT, а також іноземних урядів за публічні виступи та лобіювання інтересів.

Адміністрація президента США Дональда Трампа зацікавлена в посиленні присутності американського бізнесу в Україні.

Каждый человек намного больше, чем наше представление о нем.

Нинішній президент США висловив переконання, що за три місяці свого перебування при владі довів провальність зовнішньої політики попередньої адміністрації на чолі з президентом Обамою.

Ставлення росіян до президента США Дональда Трампа різко погіршилося протягом місяця.

Настав час для жорстких переговорів з Росією щодо підтримки режиму Башара Асада в Сирії і «підривних» дій в Європі.

В американському місті Берклі, штат Каліфорнія, стались сутички між прихильниками і супротивниками президента США Дональда Трампа під час маршу, учасники якого вимагали від Трампа опублікувати його податкову декларацію.

Інформація була отримана під час так званого «випадкового збору» даних.

Перший заступник міністра закордонних справ Вадим Пристайко допускає зустріч президента Петра Порошенка з президентом США Дональдом Трампом найближчим часом.

Президент Росії Володимир Путін заявляє про деградацію російсько-американських відносин за президентства Дональда Трампа.

США не збираються починати військову операцію в Сирії, незважаючи на ракетні удари по авіабазі в Хомсі 7 квітня.

США працюватимуть над подальшим зміцненням відносин з Чорногорією.