Трамп

Водночас президент США хоче скоротити видатки на соціальні статті та медицину.

Новий радник президента США Дональда Трампа з національної безпеки Герберт Макмастер на засіданні Ради нацбезпеки США назвав Російську Федерацію «ворогом».

Дональд Трамп оголосив, що не буде присутній на щорічному обіді кореспондентів Білого дому в цьому році.

Білий дім у п'ятницю заблокував доступ ряду центральних ЗМІ до брифінгу «без камер» з речником Шоном Спайсером, дозволивши при цьому пройти лише обраній групі журналістів, що представляють здебільшого консервативних видань.

Водночас представниця Білого дому Сара Сандерс заперечила цю інформацію.

Президент США Дональд Трамп заявив про намір наростити ядерний потенціал США, зробивши його кращим у світі.

ФБР відхилило недавнє прохання Білого дому перешкоджати повідомленням в ЗМІ про зв'язки соратників Дональда Трампа з росіянами, про які відомо розвідці з часів президентської кампанії.

Американська газета Politico заявляє, що народний депутат Сергій Лещенко намагався шантажувати колишнього начальника виборчого штабу нинішнього президента США Дональда Трампа Пола Манафорта.

Пам’ятаю, одне з українських видань пояснювало, буцімто Київ має напрацьовані контакти з американськими демократами. Тому, мовляв, для України вигідніше, коли при владі в США Демократична партія. А відтак ви, американці українського походження, повинні голосувати за демократів… Але що демократи зробили для України?

Раніше 1,8 млн британців підписали петицію проти приїзду Дональда Трампа.

Сенатор Джон Маккейн сказав, що диктатори «починають з тиску на вільну пресу».

Новий «міграційний» указ Дональда Трампа, який обмежуватиме в'їзд до Сполучених Штатів громадян з країн із переважним мусульманським населенням, вже розглядається в адміністрації США та має бути більш упорядкованим.

Президент США Дональд Трамп в неділю, 19 лютого, проведе зустрічі з чотирма кандидатами на посаду радника з національної безпеки, яку раніше займав Майкл Флінн.

До «чорного списку» американського президента потрапили The New York Times, NBC, ABC, CBS та CNN.

Він нагадав, що протягом двох останніх років сторони «особливо не просунулись».