Трамп

Президент США Дональд Трамп пригрозив вийти з Північноамериканської зони вільної торгівлі (NAFTA), якщо не буде укладено нову угоду.

Президент США Дональд Трамп 21 жовтня повідомив про намір зняти гриф секретності з низки документів, що стосуються вбивства екс-президента Джона Кеннеді.

Передвиборна кампанія президента США Дональда Трампа виплатила $ 1.1 млн за послуги юридичним фірмам, які представляють його інтереси в ході розслідування російського втручання у вибори в 2016 році.

Президент США Дональд Трамп пообіцяв розірвати ядерну угоду з Іраном, якщо Конгрес США не внесе поправки в закон, що регулює контроль за виконанням Іраном цієї угоди.

Президент США Дональд Трамп затвердив декларацію про стихійне лихо в Каліфорнії для районів, які постраждали від пожеж.

Президент США Дональд Трамп заявив, що всі угоди з КНДР про денуклеаризацію Корейського півострова не привели до успіху і, що «спрацює лише одне».

Представники адміністрації президента Сполучених Штатів вважають, що дні Рекса Тіллерсона на посаді голови Державного департаменту фактично полічені.

Державний секретар США Рекс Тіллерсон заявив в середу 4 жовтня, що ніколи не розглядав можливість відставки. Тим самим він поставив під сумнів повідомлення NBC News, про те що Державний секретар США був на межі такого рішення цього літа, пише The Hill.

За словами президента США, американським дипломатам не варто даремно витрачати час на переговори з північнокорейським лідером Кім Чен Ином.

У листі президенту США сенатори Джон Маккейн і Бен Кардін заявили, що через два місяці після підписання закону, Трамп так і не почав його виконувати.

Президент США Дональд Трамп звинувачує Facebook і ЗМІ у змові проти нього.

Президент США Дональд Трамп закликав Іспанію залишатися об'єднаною за кілька днів до референдуму в Каталонії щодо питання незалежності.

Президент США Дональд Трамп попередив Північну Корею, що будь-який удар Вашингтона буде «руйнівним» для Пхеньяна.

Пентагон представить президенту США Дональду Трампу варіанти дій щодо Північної Кореї, якщо провокації з боку Пхеньяна триватимуть.

Глава МЗС Північної Кореї заявив, що твіт американського президента Дональда Трампа про лідера КНДР Кім Чен Ина є оголошенням війни проти його країни з боку Сполучених Штатів.