Трамп

Президент США Дональд Трамп пред'явив Німеччині рахунок 375 млрд дол, які Берлін нібито «заборгував» у рамках участі в НАТО.

У ході сутички один з учасників застосував перцевий балончик, 4 людини були затримані.

Президент США Дональд Трамп відкликав з Конгресу законопроект про заміну Obamacare.

Екс-помічник президента США Дональда Трампа Майкл Флінн під час передвиборної компанії зустрічався з провідними турецькими міністрами і обговорював екстрадицію проповідника Фетхуллаха Гюлена.

Федеральне бюро розслідувань США має в своєму розпорядженні дані про те, що люди з оточення президента США Дональда Трампа нібито контактували з високопоставленими особами з Росії з метою публікації матеріалів, спрямованих проти його суперниці Хілларі Клінтон.

Деталі особистої зустріч президента України Петра Порошенка і президента США Дональда Трампа поки що  не опрацьовані, і знаходяться у стані серйозної підготовки.

Саміт відвідає президент США Дональд Трамп.

Глава ФБР Джеймс Комі підтвердив, що відомство проводить розслідування щодо можливих зв’язків команди Трампа із Росією під час передвиборчої кампанії.

Глави провідних шпигунських агентств США будуть свідчити перед Конгресом у справі можливої причетності Росії до виборчої кампанії президента Дональда Трампа.

Рейтинг схвалення президента США Дональда Трампа серед американських виборців опустився до рекордно низького рівня з моменту його вступу на посаду.

Міністр оборони Німеччини Урсула фон дер Ляєн заперечила слова президента США Дональда Трампа, що її країна заборгувала «величезні суми грошей» перед НАТО і Сполученими Штатами за забезпечення оборони країни.

Міністр оборони Німеччини Урсула фон дер Ляйєн відкинула заяву президента США Дональда Трампа про те, що Німеччина винна НАТО і США «величезні суми» на потреби оборони.

Спікер Палати представників Конгресу уточнив, що розвідувальні комітети «дісталися до самого дна» в розслідуванні.

За даними преси, росіяни заплатили Флінну понад $50 тисяч.

Найбільше скорочення фінансів торкнеться Агентства з охорони навколишнього середовища та Державного департаменту США.