Трамп

Президент України Петро Порошенко домовився про зустріч з обраним президентом США Дональдом Трампом.

Пропозиція обраного президента США Дональда Трампа щодо перенесення американського посольства в Ізраїлі з Тель-Авіва до Єрусалиму є провокацією.

Двоє помічників обраного президента США Дональда Трампа спростовують інформацію про можливу зустріч американського лідера з президентом РФ Володимиром Путіним в Ісландії.

У суботу, 14 січня, кілька тисяч людей вийшли на вулиці Вашингтона, щоб висловити незгоду з майбутньою політикою Дональда Трампа та його висловлюваннями про жінок, соціальних меншин та іноземців.

Найвідоміший серед них — ветеран руху за громадянські права Джон Льюїс.

У США Палата представників Конгресу схвалила закон про виняток із чинного законодавства для висуванця обраного президента Дональда Трампа на посаду міністра оборони, донедавна генерала Корпусу морської піхоти Джеймза Маттіса, щоб він міг обійняти посаду.

Держсекретар США Джон Керрі висловив упевненість, що нова адміністрація обраного президента Дональда Трампа дотримуватиметься тих же принципів у питаннях регіональної безпеки щодо Азії, що й адміністрація Барака Обами.

Тисячі демонстрантів мають намір влаштувати 20 січня у Вашингтоні акцію протесту, щоб зірвати інавгурацію обраного президента США Дональда Трампа.

Віце-президент США Джо Байден підтвердив, що він і президент Барак Обама минулого тижня були поінформовані розвідкою про бездоказові твердження, що Росія має компрометуючі матеріали на обраного президента Дональда Трампа.

Генеральний директор BuzzFeed Джона Перетті прокоментував рішення компанії опублікувати документ, в якому міститься інформація про компромат Росії на обраного президента США Дональда Трампа.

Слова “Трамп” і “скандал” уже давно стали практично синонімами.

Зустріч Петра Порошенка з новообраним президентом США Дональдом Трампом може відбутися в лютому.

Видання опублікувало відповідний твіт у своєму аккаунті, запропонувавши нагороду за “ексклюзивні права” на відео.

У середньому статки кожного російського олігарха виросли на 7,1%.

Зять новообраного президента США Дональда Трампа — Джаред Кушнер, бізнесмен, власник девелоперської компанії і газети New York Observer — стане старшим радником президента.