Сміття

Ще два міста підписали документ з певними умовами.

У понеділок, 24 квітня, на сайті Самбірської міської ради оприлюднили інформацію про те, що мер Самбора Юрій Гамар не підписав меморандум, згідно з яким на місцевий полігон щодня мали вивозити 70 тонн сміття.

В Чорнобильській зоні відчуження 24 квітня виявили купи побутового сміття зі Львова.

У ЛОДА підписали угоду, згідно з якою львівське сміття будуть утилізовувати на полігонах області. Експерти передрікають, що документ не працюватиме…

У Львові підписали меморандум про розблокування полігонів ТПВ на території області.

Кабмін разом з Львівською обласною державною адміністрацією та місцевими органами самоврядування області знайшли тимчасове вирішення проблеми утилізації сміття у Львові.

Дві фури зі сміттям, а це близько сорока тонн, зупинили поліцейські Тернопільщини неподалік Малашівського сміттєзвалища.

Як повідомили в управлінні житлового господарства ЛМР, станом сьогодні на ранок сміття не вивезено з 338 контейнерних майданчиків житлового фонду. Це 27,3% від загальної кількості.

Про виявлене сміття поліцейським повідомив один з працівників сміттєзвалища.

Заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак розповів «ВЗ» про майже безнадійний пошук нових полігонів.

Свого часу КМДА відмовилася від проекту будівництва сміттєспалювальних заводів на Київщині, зокрема, у с. Підгірці

В облраді відбулася зустріч депутатів ВР від Львівщини з представниками міст області, керівництвом Львова та області. Йшлося про вивезення ТПВ зі Львова  й  будівництво сміттєпереробного комплексу.

Як повідомили в управлінні житлового господарства ЛМР, станом сьогодні на ранок сміття не вивезено з 437 контейнерних майданчиків житлового фонду. Це 35% від загальної кількості.

Мігово, Велике, Княжпіль… Старосамбірщина. На узбіччях – великі мішки зі сміттям.

Сміттєвий антирекорд: у Львові понад 40 відсотків майданчиків зі сміттям перевантажені. Перевізники фізично не мають куди вивозити відходи, адже щодня отримують відмови від полігонів.