Сміття

Зі Львова за минулу добу вивезено 642 тонни сміття.

Від учора Львів почали очищувати від сміття. Станом на 18.00 з 11 тис 900 тонн перенакопиченого непотребу вивезли 270 тонн.

Міський голова Львова Андрій Садовий сьогодні під час брифінгу в Києві зазначив, що завтра у Львові о 14.00 год відбудеться віче на пл. Ринок.

Влада Львова має надати Генпрокуратурі конкретні факти перешкоджання законному вивезенню зі Львова твердих побутових відходів на полігони Львівської області або інших областей.

Голова Львівської облдержадміністрації звернувся до мера Львова Андрія Садового з проханням делегувати на ЛОДА повноваження вивозу сміття з міста.

Як повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, станом сьогодні на ранок 4 міста Львівської області приймають на захоронення ТПВ з міста Львова.

У четвер почнуть вивозити накопичене у Львові сміття.

У середу, 21 червня, під час засідання сесії Миколаївської міської ради, що у Львівській області, депутати погодили укладання договору щодо прийняття 40 тонн львівського сміття у день та його захоронення на місцевому сміттєзвалищі. За відповідне рішення проголосували 14 з 23 присутніх депутатів міської ради.

До Львова 21 червня вирушила робоча група для вирішення питання вивезення сміття.

Ситуація із вивезенням і захоронення сміття у Львові залишається критичною. Досі більше як 8,5 тис. тонн сміття залишаються невивезеними. Як повідомили в управлінні житлового господарства ЛМР, станом сьогодні на ранок сміття не вивезено з 473 контейнерних майданчиків житлового фонду. Це 38% від загальної кількості.

Львів’яни самотужки посортували сміття на своїй вулиці.

На деяких сміттєвих майданчиках у Львові зашкалює рівень небезпечних хімічних викидів.

На сьогоднішній день у Львові назбиралося понад 8,5 тонн відходів, які нікуди вивезти.

Киянка зменшила за рік продукування сміття у 243 рази.

Львівська сміттєва криза сягнула апогею не тільки на контейнерних майданчиках, а й у інформаційному просторі.