Садовий

Міський голова Львова Андрій Садовий прокоментував інформацію, яку поширили в Інтернеті щодо матчів ФК «Верес» на «Арені Львів».

Сьогодні у Львівській міській раді відбулось вручення премій обдарованій молоді у рамках Програми підтримки обдарованої молоді м. Львова.

У Львівській міській раді оприлюднили заробітки міського голови Львова Андрія Садового та його заступників (у рамках інформаційного запиту інтернет-видань). За десять  місяців 2017 року мер Львова Андрій Садовий заробив понад 378 тисяч гривень, а за 12 місяців 2016-го – 372 тисячі гривень.

Львівська міська рада та Рясне-Руська сільська рада знайшли порозуміння та компроміс у вирішенні 25-річного питання щодо погодження меж.

Міський голова Львова Андрій Садовий визнав порушення ПДР водієм його службового автомобіля і заявив, що водій вчинив порушення на його прохання.

Водія Садового уже штрафували за аналогічне порушення у тому ж місці.

Сьогодні у Львові відзначають 99-ту річницю Листопадового чину і проголошення Західноукраїнської Народної Республіки.

Сенатор США Кріс Мерфі заявив, що його шокували слова мера Львова Андрія Садового, який спробував виправдати наявність у своєї сім'ї низки ЗМІ.

Садовий разом із своїми дітьми також взяв участь у бігу на двокілометрову дистанцію.

Сказав під час сесії міський голова Львова Андрій Садовий, відповідаючи на запит депутата Григорія Козловського, який вимагає провести аудит кадрів у Ратуші.

Сьогодні, 5 жовтня, міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся із спортсменами Міжнародних змагань Invictus Games Toronto 2017 («Ігри Нескорених»). На сесії міської ради спортсменам вручили срібні ювілейні монети Короля Данила Галицького. Також буде надано грошову винагороду у розмірі 25 тис. грн. кожному спортсмену. Мер подякував львів’янам за здобутки у спортивних змаганнях.

Міський голова Львова Андрій Садовий розповів “ВЗ” про що у кулуарах розмовляв з президентом Петром Порошенком

Цирк  і клоуни поїхали, а осад залишився.

Правоохоронні органи відкрили кримінальне провадження проти стоматологів львівських комунальних поліклінік, зокрема, 3-ї комунальної стоматполіклініки.

Мер Львова запропонував стоматологам, які протестують проти реформи, спільно з депутатами міськради внести корективи у реформу.