Садовий

Україна нині де-факто — країна сміття. Експерти налічують в Україна більше 6 тисяч сміттєзвалищ і майже 33 ТИСЯЧІ НЕСАНКЦІОНОВАНИХ СМІТТЄЗВАЛИЩ!

Мер Львова Андрій Садовий назвав «спонтанною реакцією» свою вчорашню заяву про необхідність побудови резервного полігону для твердих побутових відходів (ТПВ) у Чорнобильській зоні.

Міський голова Львова готовий вийти на публічні дебати щодо сміттєвої кризи – з президентом, прем’єром і головою ЛОДА.

За словами мера Львова Андрія Садового, одне з порушених проти нього кримінальних проваджень стосується Грибовицього сміттєзвалища, друге – індустріального парку, а третє – «щось дрібне».

Сьогодні під час позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій було прийняте рішення, яке має забезпечити в кількаденний термін вивезення ТПВ з території міста Львова.

Скидається на те, що команда Порошенка-Луценка, після довгих вагань (і хочеться, і колеться), таки вирішила “валити” Садового.

Чи вручати підозру міському голові Львова Андрію Садовому, вирішить слідчий незацікавленої області.

Міський голова Львова Андрій Садовий вважає, що у місті потрібно оголосити надзвичайний стан через проблеми з вивезенням сміття.

Французький уряд надасть Львову 650 тис. євро на розробку стратегії поводження з сміттям

Приватний полігон ТПВ на Донеччині розірвав угоду з ЛМР через тиск державних органів.

У прокуратурі немає провадження стосовно Львівського міського голови Андрія Садового, а є провадження щодо пожежі на Грибовицькому сміттєзвалищі (Львівське комунальне підприємство «Збиранка»), в результаті якої загинуло чотири особи.

Заяви про можливе вручення підозри щодо недбалості зі смертельними наслідками на адресу Андрія Садового інакше, ніж політичним тиском, назвати не можна.

Адміністрація президента розіслала темники депутатам БПП, які стосуються, зокрема, законопроекту президента про подвійне громадянство, діяльності російських банків в Україні та блокади Донбасу.

Президент Петро Порошенко запросив на зустріч в АП мера Львова Андрія Садового для розмови про блокаду ОРДЛО.

Міський голова Львова Андрій Садовий розповів, які дороги ремонтуватимуть цьогоріч.