Різдвяний ярмарок

Ціни на сувеніри та їжу розраховані на туристів

Ціни за місячну оренду суттєво зросли – 22−35 тисяч гривень.

Під таким гаслом навпроти Львівської ОДА запрацював ще один Різдвяний ярмарок. Продавці нарікають, що про нього мало знають, тому покупців небагато.

На Різдвяному ярмарку трохи зросли ціни не лише на ласощі, а й на сувеніри.

Сьогодні розпочався демонтаж дерев’яних будиночків на площі Ринок та на проспекті Свободи.

Різдво єднає у Львові. Передріздвяна вечеря із 12 стравами, дідухом, сіном, вертепом та колядками – така інтерактивна вистава відбудеться в рамках Різдвяного ярмарку на площі Ринок. 6 січня о 17:30 год. львів’яни та гості міста зможуть дізнатись більше про давні українські традиції та особливості святкування Різдва.

У рамках проекту «Новий рік на Софії» 7 січня відбудеться міжнародний фестиваль «Різдвяна Країна Мрій».

«Хоч це і язичницький обряд, ми стараємось надати йому християнського змісту, і, напевно, для усіх нас важливим є у цьому дідусі бачити вдячність Богові за хліб, за дар життя, за все те, що Бог нам посилає кожного дня. Тому нехай кожен з нас цю подяку сьогодні складе Всевишньому», — зазначив о. Степан Сус, настоятель Гарнізонного храму св. ап. Петра і Павла.

Львів готується до Різдва. Особливу програму для мешканців та гостей міста готує Шостий Різдвяний Ярмарок. На свята, 8 січня, на площу біля Львівської Опери завітає традиційна Святкова хода звіздарів, після чого відбудеться Фестиваль вертепів. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

У суботу, 13 грудня, на площі перед Оперним театром відбудеться урочисте відкриття шостого Різдвяного Ярмарку. Для мешканців та гостей міста готують особливу святкову програму «Львівський празник на Андрія».

Попри євромайданні настрої львів’ян, Новорічних та Різдвяних свят ніхто не відміняв

Львів ярмаркує. Святкові будиночки на проспекті Свободи та на площі Ринок горять всіма можливими вогнями, пробуджуючи апетит до майбутніх свят. Що нового пропонує Різдвяний ярмарок, з’ясовувала кореспондент «ВЗ».

У понеділок, 10 грудня, у Львові розпочинає роботу Різдвяний ярмарок

Львів готується до IV Різдвяного ярмарку. У центрі міста триває встановлення дерев’яних будиночків для учасників ярмарку та монтаж основної експозиції на пр. Свободи.