Приватбанк

ПАТ «Приватбанк» та ГО «Transparency International Україна» підписали  договір про використання Електронної торгової системи ProZorro.Продажі.

Чоловік нової виконуючої обов'язки голови правління Приватбанку Галини Пахачук працює в авіакомпанії «Роза Вітрів».

Вікторія Страхова йде з посади за власним бажанням.

Голова правління ПриватБанку Олександр Шлапак залишає свою посаду.

Наглядова рада Приватбанку обрала компанію McKinsey&Company Україна переможцем конкурсу з відбору міжнародно-визнаної компанії, що буде відповідати за розробку стратегії банку.

Ліквідація Приватбанку миттєво б вплинула на курс, інфляцію, фінансову стабільність. А значить постраждали б інші банки й економіка України в цілому.

Екс-власник ПАТ КБ «Приватбанк» Ігор Коломойський та пов’язані з ним компанії та особи подали до суду 90 позовів у зв`язку з націоналізацією Приватбанку.

Як повідомили у ЛКП «Львівавтодор», у Львові з’явилась можливість оплатити паркування автомобіля смартфоном, через Privat24.

Директор ЄБРР в країнах Східної Європи і Кавказу Френсіс Маліж рекомендує на посаду голови Приватбанку Райнера Мюллера-Ханке.

Національне антикорупційне бюро проводить обшуки в головному офісі Приватбанку в місті Дніпро.

Національне антикорупційне бюро проводить обшуки в головному офісі Приватбанку в місті Дніпро.

Запізнілі дії правління Національного банку не сприяли прийняттю своєчасних заходів щодо стабілізації ситуації і мінімізації фінансових втрат.

Строк добровільної реструктуризації кредитів колишніх власників ПАТ «Приватбанк» закінчився 1 липня 2017 року.

У Національному банку заявляють, що строк добровільної реструктуризації кредитів колишніх власників Приватбанку сплив 1 липня 2017 року.

Про це йдеться у повідомленні регулятора.

«Зараз можна стверджувати, що колишні власники банку (Ігор Коломойський та Геннадій Боголюбов — ЕП) не виконали взяті на себе зобов’язання», — повідомляє НБУ.

«Таким чином, зараз держава та Приватбанк перейшли до юридичної процедури стягнення та реалізації відповідної юридичної стратегії, конкретні кроки якої наразі не можуть бути розголошені», — йдеться у повідомленні.

Як наголошується, банківська процедура буде подібною до звичайної процедури стягнення у разі прострочки боргів, тож мова йде більшою мірою про примусове стягнення.

Нагадаємо, 21 грудня минулого року Приватбанк перейшов у державну власність.

Як відомо, протягом червня Коломойський подав до суду серію позовів, направлених проти Кабміну НБУ та Приватбанку.

Економічна правда

 У розпорядження УП потрапили документи, з яких стало відомо, як саме колишні власники Приватбанку Ігор Коломойський та Геннадій Боголюбов передавали банк, і що вони обіцяли уряду та НБУ перед націоналізацією.