Політолог

Чи вдасться президентській «Солідарності» і «Народному фронту» спільну партію влади склеїти?

Про це влада має чесно сказати виборцям, навівши приклад з візитом до лікаря, – вважає політолог.

Політолог наголосив на праві на самовизначення для кримських татар.

Рішення про дострокові парламентські вибори залежить від президента Петра Порошенка, точніше, від зовнішніх і внутрішніх факторів, які на нього будуть тиснути, а також від його особистої політичної волі.

Оцінити програму діяльності нового Кабміну дуже складно, а нові міністри під загрозою «розплати» за голоси на їхню підтримку.

Політолог Вадим Карасьов – про весняні шквали на політичному Олімпі

Революція в Росії може спалахнути при певних обставинах.

Якщо окупований Донбас реінтегрується в Україну, це буде самогубство для Києва.

Політолог упевнений, що конфлікт на Донбасі потрібно заморозити на декілька років. А Крим повернеться до України, коли впаде російська імперія…

На думку політолога, будь-яка політична сила, яка веде людей на акції протесту, повинна відповідати за дії своїх прихильників.

Попри аргументи про те, що Захід у своїх намаганнях ізолювати Росію не зможе мобілізувати всю міжнародну спільноту, це таки вдалося зробити. Про це в пише індійський політолог Мрідула Гош.

Українська влада так і не зрозуміла природи протесту Майдану.

У 2014-му Україні необхідно подолати кілька політичних та економічних викликів, зокрема: змінити пострадянську економічну модель суспільства, уникнути встановлення в країні авторитаризму та громадянського протистояння. Про це в коментарі Тиждень.ua заявили політологи, прогнозуючи початок 2014 року.