Парубій

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій розпорядився поставити на розгляд після медичної реформи питання зняття депутатської недоторканності та виборчу реформу.

На новій сесії Верховна Рада має розглянути, найперше, реформу освіти.

Очільник Верховної Ради України Андрій Парубій підписав законопроект № 6427-д «про Конституційний Суд України».

Голова Верховної Ради Андрій Парубій оголосив про виключення Борислава Розенблата з фракції «Блок Петра Порошенка».

До Верховної Ради найближчим часом надійде новий законопроект про зняття депутатської недоторканості.

Спікер Верховної Ради зазначив, згідно правил ООН агресор не має права ухвалювати рішення, які стосуються країни, на яку він напав.

Генсек ООН Антоніо Гутерріш вважає недостатньою фінансову підтримку ООН переселенців із окупованого Криму та Донбасу.

Регламентний комітет Верховної Ради відправив подання на зняття недоторканості з нардепа Андрія Лозового до голови ВР Андрія Парубія, аби він вирішував.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг відвідає Україну 10 липня.

Питання про надання оборонного озброєння буде вирішене восени.

Голова Верховної Ради Андрій Парубій прогнозує, що текст законопроекту про реінтеграцію ОРДЛО, який дозволить перейти до нового формату захисту східних територій України, робоча група завершить у найближчі тижні.

За його словами, за деякими даними, зброя вже розміщена на півострові.

Голова Верховної Ради Андрій Парубій 29−30 травня перебуватиме з візитом у Грузії з метою участі у Пленарному засіданні весняної сесії ПА НАТО.

Спікер Верховної ради Андрій Парубій наполягає, що парламент працює ефективно.

Про це він заявив журналістам в кулуарах Ради у п'ятницю.

«Ви кажете, вчора завалили одну постанову, вчора було прийнято 9 законів в цілому і два за основу. Наведу вам приклад, парламент Німеччини за рік приймає до ста законів. Український парламент приймає багато рішень, звичайно є ті, що і не прийняті, але це нормальний законодавчий процес», — зазначив він.

На уточнення, чому у п'ятницю в обідню пору в залі практично немає депутатів Парубій відповів, що пропонує змінити порядок роботи у п'ятницю.

«Це закономірно, що коли депутати відбули годину запитань до уряду, і знають, що буде зачитування запитів та виступи з трибуни… Залишаються лише ті, що записалися. Я не оправдовую, але це закономірна річ, тому що рішень після години запитань до уряду не приймається», — сказав він.

«Моя пропозиція полягає в тому, щоб ми змогли перенести виступи депутатів на середу, а в п'ятницю зробити парламенські слухання, або збільшити час для запитань до уряду», — пояснив Парубій.

Джерело: УП

В умовах російської агресії було б небезпечним для держави і неефективним порушувати питання щодо імпічменту президента Петра Порошенка.