ОРДО

Жителі окупованих територій Донецької області скаржаться, що бойовики відбирають у них не тільки врожай, але техніку, майно і господарство.

Троє людей загинули в результаті вибуху газово-повітряної суміші в районі раніше закритої шахти  № 16 міста Шехтерська в окупованій частині Донецької області.

Світова продовольча організація ООН Представництва верховного комісара ООН у справах біженців направила в непідконтрольні райони Донецької області 11 вантажівок гуманітарної допомоги.

Союз журналістів РФ підтвердив, що зниклий український журналіст Станіслав Асєєв (Васін) дійсно «заарештований» так званими «правоохоронними органами» ОРДО.

З 26 липня 2017 року повністю припинено перетікання електроенергії на тимчасово неконтрольовані території Донецької області.

Один з ватажків бойовиків ОРДО Денис Пушилін заявив, що місію ОБСЄ бойовики не пропустили до Новоазовська через обстріли, які нібито здійснювали сили АТО.

Генпрокуратура звернулася до генеральної прокуратури Росії з проханням передати ватажка ОРДО Вадима Погодіна, який у 2014 році вбив молодого хлопця Вадима Чубенка.

Сьогодні українську сторону в гуманітарній підгрупі представляли Уповноважена ВР з прав людини В. Лутковська і керівник центру СБУ зі звільнення заручників Ю. Кочанов.

У Великобританії судять 41-річного Бенджаміна Стімсона за участь у діяльності незаконних озброєний формувань на території ОРДЛО.

Одному з лідерів бойовиків ОРДО Олександру Ходаковському заборонено в'їзд до Росії.

Бойовики ОРДО двічі затримували патруль Спеціальної моніторингової місії на блок-пості поблизу підконтрольного бойовикам селища Олександрівка Донецької області.

Українська сторона СЦКК повідомляє про продовження обстрілів з боку НЗФ ОРДО мирних населених пунктів та об’єктів цивільної інфраструктури вздовж лінії розмежування.

Глава Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Ертурул Апакан засудив сексуальне домагання члена патруля СММ з боку збройного бойовика в ОРДО, яке мало місце 5 травня.

Командирам бойовиків на Донбасі заборонили звільняти військовослужбовців, у яких закінчився строк контракту.

СММ ОБСЄ заявляє про сексуальні домагання з боку озброєного чоловіка в ОРДО щодо члена патруля місії жіночої статі.