Нацполіція

Раніше повідомлялося, що пріоритетною версією для правоохоронців є професійна діяльність.

Правоохоронці отримали нагрудні знаки «За відвагу у службі».

Прокуратура підозрює командира полку поліції особливого призначення № 2 Головного управління Нацполіції у Києві та ще кількох працівників поліції у привласненні 6 мільйонів гривень з бюджету.

Українські правоохоронці почали 15 кримінальних проваджень за ознаками незаконного позбавлення волі або навмисного убивства щодо 14 людей, зниклих безвісти у Криму після анексії півострова Росією.

Стрілянина трапилась під час проведення правоохоронцями спецоперації, їх дії Сергій Князєв назвав непрофесійними.

Пріоритетною версією вбивства розглядається професійна діяльність Павла Шеремета як журналіста на території України так і за її межами.

Під час брифінгу Міністерства внутрішніх справ стосовно обрання голови Національної поліції оголосили імена трьох основних кандидатів на посаду.

Серед претендентів — очільники одеської і донецької поліції, а також начальник Департаменту карного розшуку.

Ще один кандидат на посаду голови Національної поліції вирішив не брати участь у конкурсі.

Керівник Нацполіції у місті Києві Андрій Крищенко прийняв рішення зняти свою кандидатуру з конкурсу на посаду голови Національної поліції.

Пропонують їм  зарплатню від семи до десяти тисяч гривень.

Конкурс проходитиме з 18 січня по 15 лютого.

За словами заступника голови Нацполіції, сьогодні або в понеділок буде дисциплінарний наказ про заходи, які будуть вжиті Нацполіцією.

У зоні бойових дій на Донбасі, внаслідок обстрілу бойовиками житлового сектору Красногорівки, був важко поранений місцевий житель.

В Україні спостерігається підвищений рівень аварійності на дорогах.