НАТО

Народна депутатка від фракції «Блок Петра Порошенко» Ірина Фриз передала віце-президентці Парламентської асамблеї НАТО Расі Юкнявічене і членам національних делегацій інформацію про зв'язки Росії з терористичними організаціями.

Президент Грузії на зустрічі з президентом Парламентської асамблеї НАТО Паоло Аллі подякував йому за підтримку євроатлантичного курсу Грузії і територіальної цілісності країни, а також проведення в Тбілісі весняної сесії ПА НАТО.

Чоловік прем'єр-міністра Люксембурга Ксав'є Бетеля Готье Дестне приєднався до дружин та коханих очільників країн членів НАТО під час зустрічі в Брюсселі.

НАТО має намір й надалі співпрацювати з Україною для вирішення конфлікту на Донбасі та реагувати на російську агресію

Кілька сотень протестувальників зібралися поблизу штаб-квартири НАТО в Брюсселі на демонстрацію проти НАТО та президента США Дональд Трампа.

Канада має допомогти Україні стати членом НАТО, щоб стримати войовничу політику Росії.

У НАТО зняли статус саміту із зустрічі членів Альянсу з президентом США Дональдом Трампом, щоб уникнути ухвалення підсумкового рішення.

Візит запланований на 9−10 липня.

Військові з 25 країн-членів Альянсу тренуватимуться протягом майже двох тижнів.

Україна на даний час не готова подавати заявку на членство в НАТО і в Альянсі поки не сприятимуть такому кроку.

Модульна система передбачає підвищення якості та збільшення термінів практичного навчання.

МВС Чехії проведе п'ятиденний саміт, організований Stratcom — підрозділом Альянсу зі стратегічних комунікацій.

В НАТО заявили, що тестовий запуск балістичної ракети КНДР є новим грубим порушенням низки резолюцій Ради Безпеки ООН, та становить загрозу для міжнародного миру та безпеки.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель підкреслила важливість подвійної стратегії НАТО щодо Росії на тлі нової ситуації у сфері безпеки в Європі.

Будь-яке втручання НАТО в можливий конфлікт між Сполученими Штатами та Північною Кореєю виключено.