НАТО

Північноатлантичний альянс підтримує український варіант розміщення миротворців ООН на Донбасі.

Але найцікавіші цифри — щодо можливого приєднання України до НАТО. Його вже сьогодні (за умови відповідності Києва критеріям Альянсу) готові підтримати… 58% жителів семи держав ЄC, у яких провели опитування.

Спеціальний представник держдепартаменту США з питань України Курт Волкер вважає, що Україна і Грузія поки не готові до вступу в Північноатлантичний альянс.

Спільні масштабні військові навчання Росії і Білорусі «Запад-2017» схожі на підготовку до великої війни.

Спільні масштабні військові навчання Росії й Білорусі «Захід-2017», які відбуваються з 14 по 20 вересня, схожі на підготовку до великої війни.

Представник керівництва Альянсу нагадав, що досі діє рішення бухарестського саміту 2008 року про те, що "Україна одного дня стане членом НАТО.

Віце-прем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції  Іванна Климпуш-Цинцадзе вважає, що європейська влада суперечить волі власних громадян, не підтримуючи членство України в Північноатлантичному альянсі.

В Латвійській національній академії оборони у неділю починаються навчання НАТО «Steadfast Pyramid 2017» і «Steadfast Pinnacle 2017», в яких планують взяти участь більше 40 старших і вищих офіцерів з країн-членів НАТО та країн-партнерів НАТО — Фінляндії та Швеції.

Петро Порошенко закликав урядовців і депутатів Верховної Ради зосередитися на виконанні Угоди про асоціацію з ЄС, яка 1 вересня нарешті запрацювала у повному обсязі. Заклик дуже актуальний. Адже наразі Україні в цій царині похвалитися нічим…

Глава місії України при НАТО вручив вірчі грамоти генсеку Північноатлантичного Альянсу Єнсу Столтенбергу.

Багатонаціональні військові навчання НАТО Agile Spirit 2017 почалися в Грузії 3 вересня.

Вступ до ЄС і НАТО — набагато амбітніше завдання, ніж безвізовий режим. Але це аж ніяк не означає, що це завдання — не до виконання.

Генсек НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Альянс буде уважно спостерігати за військовими навчаннями Москви у Білорусі та на заході Росії «Захід-2017» наступного місяця.

НАТО прагне до більш конструктивних і передбачуваних відносин з Росією, щоб зберегти мир і спонукати її діяти в рамках норм і правил міжнародної спільноти.

Вмирає старий вірменин, скликає родичів і знайомих і заповідає їм берегти євреїв. Молодий вірменин питає діда, невже це настільки важливо, що може бентежити вмираючу людину? “Так, — відповідає старий -. Бо з ними покінчать — за вас візьмуться”.