Лукашенко

Президент Білорусі Олександр Лукашенко запевнив Петра Порошенка в тому, що російсько-білоруські навчання Захід-2017 на кордоні не будуть підготовкою до вторгнення в Україну.

Робочий візит Президента до Республіки Білорусь

Президент України Петро Порошенко висловив упевненість, що жодна країна-агресор не втягне Білорусь у загарбницьку війну проти України.

Участь Президента в заходах у зв’язку з черговою річницею аварії на ЧАЕС

У середу, 26 квітня, Президент України Петро Порошенко зустрінеться з Президентом Республіки Білорусь Олександром Лукашенком.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявляє про «блискучі стосунки» із президентом Росії Володимиром Путіним.

Служба безпеки просить білоруських колег пояснити, що мав на увазі президент Олександр Лукашенко, який повідомив про затримання бойовиків з «тренувальних таборів в Україні»

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що в Білорусі затримали бойовиків, які готували провокацію зі зброєю.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко запевнив президента України, що не дозволить Росії використовувати свою територію для нападу на Україну.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що «братня Україна» зараз воює за свою незалежність, і висловив сподівання, що Білорусі не доведеться повторювати такий шлях.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко постав перед публікою з невідомою жінкою, яка може бути «першою леді країни».

Про це заявив білоруський президент Олександр Лукашенко у привітанні з 25-річчям встановлення дипломатичних відносин між двома країнами.

Наразі торгово-економічні відносини між Білоруссю та Росією значно погіршилися через економічний тиск останньої.

Білоруський націоналіст Валерій Буйвол – про підпільну національну боротьбу, самосвідомість білорусів і готовність народу до опору агресору.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко підписав нову редакцію Воєнної доктрини країни, раніше прийняту палатою представників і схвалену Радою республіки Національних зборів.