Лукашенко

Білорусь намагається побудувати з Росією єдину державу.

Печерський райсуд Києва на 26 грудня призначив розгляд справ активістки Femen Анжеліни Діаш, яка у липні під час зустрічі президентів України і Білорусі оголила груди, повідомляє адвокат активістки Ярослав Яценко.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко скасував свій візит до Росії через зухвалу поведінку російських військових по відношенню до громадян Білорусі на тлі проведення військових навчань Захід-2017, заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов.

Вступ до ЄС і НАТО — набагато амбітніше завдання, ніж безвізовий режим. Але це аж ніяк не означає, що це завдання — не до виконання.

Правоохоронці затримали активістку FEMEN Анджеліну Діаш де Кінташ, яка оголена увірвалася на прес-конференцію президентів Петра Порошенка і Олександра Лукашенка у Києві

Визит Александра Лукашенко — к слову уже второй за 3 месяца — нельзя назвать иначе как чрезвычайным.

Урочисту зустріч президента України та президента Білорусі намагалася зірвати жінка, яка показала свої груди в будівлі адміністрації і викрикувала «Живе Білорусь».

Президент Петро Порошенко заявляє, що глава Білорусі Олександр Лукашенко запевнив, що територія його країни ніколи не буде використана для агресивних дій проти України.

В Києві президента Білорусі Олександра Лукашенка зустрічають пікетом.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко відвідає Україну 20−21 липня.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко відвідає Україну до 22 липня.

На думку президента Білорусі, цей формат застарів, але альтернативи немає.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко планує здійснити візит до України.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко запевнив Петра Порошенка в тому, що російсько-білоруські навчання Захід-2017 на кордоні не будуть підготовкою до вторгнення в Україну.

Робочий візит Президента до Республіки Білорусь