Лукашенко

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявляє про «блискучі стосунки» із президентом Росії Володимиром Путіним.

Служба безпеки просить білоруських колег пояснити, що мав на увазі президент Олександр Лукашенко, який повідомив про затримання бойовиків з «тренувальних таборів в Україні»

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що в Білорусі затримали бойовиків, які готували провокацію зі зброєю.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко запевнив президента України, що не дозволить Росії використовувати свою територію для нападу на Україну.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що «братня Україна» зараз воює за свою незалежність, і висловив сподівання, що Білорусі не доведеться повторювати такий шлях.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко постав перед публікою з невідомою жінкою, яка може бути «першою леді країни».

Про це заявив білоруський президент Олександр Лукашенко у привітанні з 25-річчям встановлення дипломатичних відносин між двома країнами.

Наразі торгово-економічні відносини між Білоруссю та Росією значно погіршилися через економічний тиск останньої.

Білоруський націоналіст Валерій Буйвол – про підпільну національну боротьбу, самосвідомість білорусів і готовність народу до опору агресору.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко підписав нову редакцію Воєнної доктрини країни, раніше прийняту палатою представників і схвалену Радою республіки Національних зборів.

Нинішня ситуація на сході України потребує нових ініціатив, зокрема духовних, заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко після зустрічі з Папою Римським Франциском в суботу у Ватикані.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко 20 травня прибув з візитом в Італію і Ватикан.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко підписав наказ про підвищення пенсійного віку на три роки.

Міністр внутрішніх справ Білорусі Ігор Шуневич заявив, що всі громадяни країни, які беруть участь в бойових діях на території України, будуть перевірені незалежно від того, чию сторону вони займали.

Якщо Сполучені Штати захочуть завтра припинити війну на Сході України і зроблять кілька кроків в цьому напрямку, ця м'ясорубка там буде закінчена.