Лукашенко

Президент Білорусі Олександр Лукашенко постав перед публікою з невідомою жінкою, яка може бути «першою леді країни».

Про це заявив білоруський президент Олександр Лукашенко у привітанні з 25-річчям встановлення дипломатичних відносин між двома країнами.

Наразі торгово-економічні відносини між Білоруссю та Росією значно погіршилися через економічний тиск останньої.

Білоруський націоналіст Валерій Буйвол – про підпільну національну боротьбу, самосвідомість білорусів і готовність народу до опору агресору.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко підписав нову редакцію Воєнної доктрини країни, раніше прийняту палатою представників і схвалену Радою республіки Національних зборів.

Нинішня ситуація на сході України потребує нових ініціатив, зокрема духовних, заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко після зустрічі з Папою Римським Франциском в суботу у Ватикані.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко 20 травня прибув з візитом в Італію і Ватикан.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко підписав наказ про підвищення пенсійного віку на три роки.

Міністр внутрішніх справ Білорусі Ігор Шуневич заявив, що всі громадяни країни, які беруть участь в бойових діях на території України, будуть перевірені незалежно від того, чию сторону вони займали.

Якщо Сполучені Штати захочуть завтра припинити війну на Сході України і зроблять кілька кроків в цьому напрямку, ця м'ясорубка там буде закінчена.

У столиці Білорусі пройшла масштабна хода з нагоди національного свята Дня Свободи.

Президент Білорусії виступає за поетапне збільшення пенсійного віку.

У Білорусі затримали відомого бізнесмена Юрія Чижа за підозрою в несплаті у великих розмірах податків державі.

У мережі оприлюднили відео, як президент Білорусі Олександр Лукашенко під час зустрічі з Володимиром Путіним назвав його Медведєвим.