Крим

Суд заарештував резиденцію Президента України у Форосі, що розташований в окупованому Криму.

Щодо кримських татар Росія використовує тактику виштовхування за межі окупованого півострова.

“Вічна пам'ять всім полеглим за боротьбу і незалежність народу України”, — сказав Ісмагілов.

На Херсонщину у понеділок прибуде велика урядова делегація, яка проінспектує стан контрольних пунктів в'їзду-виїзду на адмінмежі з анексованим Росією Кримом.

Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе заявляє, що станом на 25 лютого на території окупованого Росією Криму 12 людей загинули, 17 зниклих безвісти, 39 стали політв’язнями, 10 з яких вже засудили.

Необхідна єдина формула відновлення територіальної цілісності України.

Верховна Рада звернулась до парламентів держав-учасниць ОБСЄ та діючого голови ОБСЄ через звіт ОБСЄ/БДІПЛ про вибори до Держдуми Росії, що допомагає повзучим спробам легалізації анексії Криму.

Депутат повинен з'явитися на допит упродовж трьох днів.

Міністр юстиції Павло Петренко назвав прізвища військових Росії, які причетні до анексії Криму.

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій презентувало план заходів щодо тимчасово окупованої території Криму та Севастополя.

Українські правоохоронці почали 15 кримінальних проваджень за ознаками незаконного позбавлення волі або навмисного убивства щодо 14 людей, зниклих безвісти у Криму після анексії півострова Росією.

Росія погодилася передати Україні 12 ув’язнених, які відбували покарання у Криму і були незаконно переміщені на територію РФ.

Кримчан, яких російські силовики затримали в сімферопольському мікрорайоні Кам’янка 21 лютого, доставили до відділку поліції Росії, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.