Крим

Андрій Лугін наголосив, що його незаконно утримує Росія, нав'язуючи своє громадянство і затягуючи переведення на материкову Україну.

Кримські правозахисники назвали ім’я «беркутівця», який ще у вересні минулого року в окупованому Росією Севастополі побив українця Ігоря Мовенка за розміщену на рамі його велосипеда українську символіку.

Загалом рятувальники знайшли чотирьох членів екіпажу корабля “Герої Арсеналу”.

Причиною стали незаконні візити до окупованого Криму.

За словами Мей, Велика Британія не визнає анексію Росією Криму та засуджує дії Росії на сході України.

Глава підконтрольної РФ «Державної ради Республіки Крим» Володимир Константинов у 2016 році заробив 83,9 мільйони рублів, що в дев'ять разів більше суми, заробленої їм роком раніше.

Заступник глави МЗС закликав Раду Безпеки вжити заходів щодо вирішення проблем в анексованому Криму і на Донбасі.

Найближчим часом очікується рішення уряду про виділення коштів на розбудову зон.

Президент РФ Володимир Путін підписав закон, який передбачає спрощений порядок при отриманні права на проживання у Росії для незаконно депортованих з території Кримської АРСР.

Політолог наголосив на праві на самовизначення для кримських татар.

На Великодній всеношній службі в Севастополі в Покровському соборі читали Євангеліє українською, російською та грецькою мовами. Про це повідомляє Крим.Реалії.

Окупаційна влада звинувачує затриманих в «екстремізмі» та «несанкціонованих зборах».

На початку окупації Росією Криму у Генштабі планували операцію, яка могла б змінити хід подій.

Школярам анексованого Росією Криму та територій проведення антитерористичної операції (АТО) внесли до переліку осіб, які мають право отримати середню освіту у формі екстернату.

Фінська державна залізнична компанія VR вирішила вилучити увесь тираж журналу Allegro через рекламу туристичних поїздок в окупований Крим.