Крим

За його словами, за деякими даними, зброя вже розміщена на півострові.

Повернення Криму під контроль України відбудеться набагато раніше, ніж очікується російською владою.

Випускниця однієї зі шкіл в окупованому Криму прийшла на останній дзвоник в українській вишиванці.

«Сбербанк России» не планує починати роботу в Криму після продажу українського бізнесу через санкцій ЄС і США, що діють проти нього.

Російська Федерація перетворила Крим на свою військову базу і є великою загрозою для всього демократичного світу.

Росія повинна нести відповідальність за свої дії в Криму і на Донбасі, і виконувати Мінські угоди.

Президент України Петро Порошенко доручив вирішити питання з забезпеченням громадян України, які перебувають на території ОРДЛО і в окупованому Криму, можливістю отримати закордонні паспорти старого зразка.

Україна подала до Європейського суду з прав людини додаткові пояснення та докази у справі про анексію Криму Росією.

Кримські татари почали кампанію зі збору підписів під своїм зверненням до міжнарожної спільноти, що стосується деокупації Криму.

Екс-міністр внутрішніх справ і екс-глава Ради міністрів Криму Анатолій Могильов заявив, що РНБО в 2014 році відмовилася від будь-яких дій з утримання Криму.

В оккупованому Криму, в селі Малоріченське (до 1945 року — Кучук-Узень), помер дідусь української співачки кримськотатарського походження Джамали.

Представник регулятора повідомив, що планують значно збільшити висоту діючої Чаплинської телевежі, що на Херсонщині.

Повернути Крим з-під російської анексії військовим шляхом дуже небезпечно, адже Кремль перетворив півострів на військову базу.

Українські компетентні органи заборонили в'їзд в Україну близько 40 російським акторам і співакам за незаконне відвідування Криму.

Російські ЗМІ з посиланням на Кримських прикордонників повідомляють про збільшення пасажиропотоку на півострів, водночас у Держприкордонслужбі кажуть, що в цілому кількість людей зменшилась.