Крим

Президент Молдови Ігор Додон не має наміру визнавати анексію Криму Росією законною.

Лідерка французької ультраправої партії «Національний фронт» Марін Ле Пен шкодує, що світова спільнота не сприймає референдум, проведений окупаційною російською владою в Криму.

Російські окупанти розгорнули в Криму зенітно-ракетні системи С-400 «Тріумф».

Активіста Українського культурного центру Андрія Виноградова, затриманого сьогодні вранці у Сімферополі, відпустили.

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що Москва не згодна із заявами кандидата на пост держсекретаря США Рекса Тіллерсона щодо Криму.

Українські прикордонники Херсонського прикордонного загону у середу ввечері затримали на адмінмежі з Кримом на контрольному пункті в'їзду-виїзду «Каланчак» автомобіль КамАЗ, який направлявся з анексованого Росією півострова у Дніпропетровську область, і в 2015 році використовувався на непідконтрольній Україні території в Донецькій області.

В анексованому Криму повідомляють про затримання силовиками ФСБ Росії активіста Українського культурного центру Андрія Виноградова.

В окупованому Криму призовники почнуть служити в інших російських регіонах, починаючи з весняного призову 2017 року.

Судді, що розглядатимуть суперечку України та РФ в органі, створеному Міжнародним трибуналом ООН з морського права, мають ухвалити рішення орієнтовно не раніше 2019 та не пізніше 2021 року.

Федеральна служба безпеки Росії заявила про затримання на автомобільному пункті пропуску «Перекоп» громадянина України, який намагався потрапити на територію анексованого Криму, змінивши прізвище.

У п'ятницю в окупованому Криму відбуваються масові відключення електрики.

Національна рада на засіданні 27 грудня визначила переможців конкурсу на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних радіоканалів.

Також ДПСУ повідомила про зменшення пасажиропотоку на адмінмежі з Кримом.

Путін заявив про початок подачі газу до анексованого Криму з материкової Росії після завершення робіт з приєднання газотранспортної системи півострова до магістральних газопроводів РФ.

Міністерство торгівлі США сьогодні, 27 грудня додасть в санкційний список 23 компанії з РФ і окупованого Криму.