Крим

Росія урізала фінансування Криму на 1,5 млрд руб.

Кримське управління ФСБ викликало на допит чотирьох активістів Українського культурного центру в Сімферополі.

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення поінформувала листом директора телеканалу «Беларусь 24» Олександра Мартиненка про виявлені в ефірі телеканалу порушення законодавства України і просить їх усунути.

В «уряді» Севастополя визнають надзвичайною ситуацію руйнування ділянки траси Севастополь-Сімферополь, яка постраждала внаслідок зсуву грунту.

У навчаннях беруть участь понад 2,5 тисячі російських десантників.

Служба безпеки ухвалила рішення про заборону в'їзду чотирьом громадянам Сербії та одному громадянину Чехії.

У Криму планується видання оригінальних підручників з української мови та літератури.

У разі підтвердження інформації на засіданні РНБО України розглядатиметься питання щодо запровадження проти них санкцій.

Близько 20 осіб, серед яких депутати Європарламенту, а також політики з країн Європейського союзу, СНД і Латинської Америки прибули з триденним візитом в анексований Крим.

Пєсков стверджує, що статус окупованого Криму «як регіону РФ» навряд чи колись зміниться.

У Росії на мітингу-концерті на Воробйових горах, присвяченому третій річниці окупації Криму, брала участь професійна масовка.

Віце-прем'єр РФ Дмитро Рогозін назвав міністра закордонних справ України Павла Клімкіна «гальмом» за його обіцянку повернути Криму свободу.

В окупованому Криму представили структуру, яка займатиметься «інтеграцією Донбасу до Російської Федерації».

Продюсер Олена Мозгова розповіла, що мешканці окупованого Криму пишуть їй листи, де розповідають, що на півострові все змінилося до невпізнання.

Про це йдеться в інтерв'ю Мозгової для «Обозревателя».

Продюсер додала, що з приводу Криму відчуває щемливий смуток.

"Із часом до моїх почуттів додався ще й щемливий смуток — бо мої дитячі та юнацькі спогади багато в чому пов'язані з Кримом, я провела там багато часу в різні періоди життя, і мені дуже боляче спостерігати за тим, як знищують Крим. Люди надсилають мені фото звідти, пишуть листи. Вони кажуть: «Того Криму, про який ви, Олено, згадуєте і сумуйте, вже не існує. Все розвалено, розкрадено, загиджено. Ціни захмарні», — розповіла Мозгова.

Вона наголосила, що Російська Федерація розповідала мешканцям казки, в які багато хто з них повірили.

«І всі ці казки країни-окупанта про світле майбутнє півострова, на які повелися кримчани, — залишилися лише казками, що б вони не казали, як би не викручувалися, намагаючись виправдати Росію тепер», — зазначила Мозгова.

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що наслідки анексії Криму Росією принесли безліч труднощів в економіку країни.