Конкурс

Друга віце-міс Європа-2017 Ніна Горинюк розповіла «ВЗ» про закулісся конкурсу краси та напружені стосунки з російською учасницею.

Дві українські команди увійшли до ТОП-25 наймасштабнішого щорічного міжнародного хакатона NASA «Space Apps Challenge 2017» в категорії Peoples’ Choice, повідомило Державне космічне агентство України (ДКАУ).

Представники України на Євробаченні-2017 гурт O.Torvald привітав переможця Сальвадора Собрала з Португалії та вперше прокоментував результати конкурсу.

У Брюсселі пройшов міжнародний конкурс юних піаністів «Merci Maestro!», за результатами якого лауреатами стали й українські діти.

Рецепт паски-переможниці вичитала у «Добрій кухні»

Не будем повторяться – раз Украина приняла решения не пустить певицу Самойлову на «Евровидение», а Россия отказалась показать её номер дистанционно, либо заменить исполнительницу, то всё – выступления России не будет.

Ведучий Тимур Мирошниченко – про підготовку до пісенного конкурсу, топ-п’ятірку фаворитів і шанси рок-групи O.Torvald.

Ще одна хвиля квитків на шоу пісенного конкурсу Євробачення-2017 з’явиться у продажу на сайті офіційного квиткового агента Concert.ua в понеділок, 10 квітня. Придбати квитки можна буде на всі шоу, включаючи фінал, який відбудеться 13 травня.

ПАТ «НСТУ», як мовник-організатор пісенного конкурсу Євробачення, здійснює необхідні організаційно-господарські заходи з підготовки до проведення конкурсу відповідно до встановлених термінів.

На всі 9 подій пісенного конкурсу «Євробачення-2017», що відбудеться у Києві, продано майже 27 тисяч квитків.

Під час конкурсу буде задіяно від 8 до 10 тисяч правоохоронців і військовослужбовців Національної гвардії.

Україна повністю готова до проведення пісенного конкурсу Євробачення-2017.

Зазначається, що Олександр Терещук набрав найвищі бали.

Журі відкритого конкурсу проектів пам'ятника Героям Небесної Сотні в Харкові проголосувало за його продовження в статусі міжнародного.

16 лютого відбулося анонімне тестування кандидатів на посади суддів нового Верховного Суду, за яким безпосередньо спостерігали троє членів ГРД. Істотних порушень в ході тестування не встановлено.