Конкурс

 Напередодні Дня Національної поліції України Міністерство внутрішніх справ оголошує конкурс «Поліцейський, який мене врятував».

Від конкурсу з відбору суддів Конституційного Суду у новому законі про КС лише назва залишилася.

Мова йде про широкий конкурс.

Львівська міська рада додатково оголосила конкурс на визначення орендаря конструктивних елементів благоустрою для сезонної торгівлі баштанними культурами.

Студентський спротив.  Студенти Львівського університету вимагають прозорого призначення викладачів.

У переможниці конкурсу краси Ірини Ткачук місце коханої людини – вакантне.

Мультик «Мама поспішає додому» відібрали з понад 300 проектів по всьому світу.

8 червня, у місті Лева традиційно оберуть найдостойнішу дівчину, яка увесь рік носитиме почесне звання «Міс Львів 2017». Подія відбудеться о 19:00 год. в приміщенні Львівського національного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької.

У мережі посміялися над однією з учасниць конкурсу краси «Міс Вінниця-2017», який пройшов в березні.

Друга віце-міс Європа-2017 Ніна Горинюк розповіла «ВЗ» про закулісся конкурсу краси та напружені стосунки з російською учасницею.

Дві українські команди увійшли до ТОП-25 наймасштабнішого щорічного міжнародного хакатона NASA «Space Apps Challenge 2017» в категорії Peoples’ Choice, повідомило Державне космічне агентство України (ДКАУ).

Представники України на Євробаченні-2017 гурт O.Torvald привітав переможця Сальвадора Собрала з Португалії та вперше прокоментував результати конкурсу.

У Брюсселі пройшов міжнародний конкурс юних піаністів «Merci Maestro!», за результатами якого лауреатами стали й українські діти.

Рецепт паски-переможниці вичитала у «Добрій кухні»

Не будем повторяться – раз Украина приняла решения не пустить певицу Самойлову на «Евровидение», а Россия отказалась показать её номер дистанционно, либо заменить исполнительницу, то всё – выступления России не будет.