Кабмін

За даними фахівців, агрегат забезпечить зменшення споживання 1 млн тонн вугілля та ще 250 млн кубометрів газу.

Кабінет міністрів схвалив План організації виконання указу Президента "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 29 грудня 2016 року «Про Доктрину інформаційної безпеки України».

16 березня Кабінет міністрів України на засіданні розгляне продовження терміну дії тимчасових надзвичайних заходів на електроенергетичному ринку ще на місяць.

Зокрема йдеться про нормативно-правові акти, що заважали веденню бізнесу.

Постанова набуває чинності через 10 днів з моменту її опублікування.

Кабінет міністрів не відпустив міністра інфраструктури Володимира Омеляна у США на україно-американський бізнес форум, який відбудеться у Нью-Йорку 6−7 березня.

На час слідства щодо Насірова обов'язки голови фіскальної служби покладені на Мирослава Продана.

Тепер консульський збір становитиме $65 замість нинішніх $85 за одноразову, $130 за дворазову і $180 за багаторазову візу.

Ліки для хронічних хворих будуть виділятися в Україні безкоштовно з 1 квітня. Про це повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, передає «Укрінформ».

Сьогодні Уряд схвалив план  заходів з реалізації Закону 1817–VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення містобудівної діяльності». Так, до червня 2017 року мають бути прийняті всі необхідні для реалізації закону підзаконні акти. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Міністерство інфраструктури повинно підготувати та внести до уряду подання щодо проведення аудиту «Укрзалізниці» за підсумками діяльності у минулому році

Кабінет міністрів затвердив порядок переміщення товарів у район проведення антитерористичної операціїта з нього.

Український уряд хоче перестати регулювати ціни на соціально значущі продукти харчування.

Необхідність прийняття рішень зумовлена організованою на Донбасі вугільною блокадою.

Через підвищення мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 року не закрилося жодне підприємство України.