Кабмін

 Міністерстві інфраструктури планують створити нові залізничні маршрути сполученням з країнами Євросоюзу.

Найближчим часом родини, що зекономили Україні гроші по субсидіях на газ й електроенергію, отримають від держави до 700 гривень компенсації.

Кабмін також просить Верховну Раду скасувати адміністративні арешти за низку інших правопорушень, замінивши їх вищими штрафами.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявляє про готовність голосувати за відставку глави ПАТ «Укрзалізниця» Войцеха Балчуна, річна угода з яким закінчується в травні 2017 року.

Кабінет міністрів підтримав постанову про внесення змін до опису і зразків предметів однострою поліцейських.

Перший заступник міністра закордонних справ Вадим Пристайко запевняє, що після введення безвізового режиму з ЄС не потрібно буде показувати додаткових документів на кордоні.

Рішення не передбачатиме скасування ратифікації міжнародних угод, які підписувалися до незалежності України.

Замість 27 регіональних митниць в Україні буде створено єдину міжрегіональну митницю.

Порушення у роботі систем провітрювання та у питаннях охорони праці стали головним фактором трагедії.

Надзвичайні заходи тривають із середини лютого.

Кабінет міністрів відмовився схвалити проект Національної доповіді щодо реалізації засад антикорупційної політики у 2016 році.

Кабінет міністрів має намір призначити членами наглядової ради концерну «Укроборонпром» заступників нинішніх міністрів — оборони і економіки.

Глава держави звернувся Кабінету міністрів та Національній комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг.

Кабінет міністрів 3 квітня, в понеділок, проведе засідання. На ньому має затвердити середньостроковий план пріоритетних дій до 2020 року і на цей рік.

Кабінет міністрів вимагає переглянути рішення Національної комісії,що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг щодо введення в дію абонентської плати за газ.