Кабмін

Кабінет міністрів вирішив звільнити Христину Юшкевич з посади голови Держлісагентства.

Керуючий комітет при Кабінеті міністрів України під керівництвом віце-прем'єр-міністра Володимира Кістіона на засіданні схвалив проект Енергетичної стратегії України до 2035 року.

Пенсійна реформа передбачає розширення списків професій, які мають право на достроковий вихід на пенсію.

У Києві біля Кабінету міністрів зібралися близько 200 людей на Марш свободи» з вимогою декриміналізувати статтю 309 пункт 1 та перевести зберігання без мети збуту марихуани в адміністративне правопорушення.

Попри рішення судів, уряд таємно призначив нового керівника Державної служби геології та надр України, ним став скандальний чиновник із Житомирщини Олег Кирилюк.

Кабінет міністрів пропонує Верховній Раді доповнити кримінальний і кримінальний процесуальний кодекс, встановивши кримінальну відповідальність за злочини проти людяності.

Уряд доручив Міністерству культури України забезпечити організацію заходу.

Прем'єр-міністр на засіданні пояснив такий крок наявністю грошових коштів.

Сьогодні на Комітеті Ради з питань митної і податкової політики ВРУ буде розглянутий законопроект 5494 про скасування ПДВ при розмитненні електрокарів до 2021 року.

Кабінет міністрів продовжив режим дії тимчасових надзвичайних заходів на ринку електричної енергії ще на один місяць.

18 травня на Майдані Незалежності планують провести мітинг пам'яті, а також поминальні богослужіння за жертвами геноциду.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман проведе у четвер засідання Кабінету міністрів.

 Міністерстві інфраструктури планують створити нові залізничні маршрути сполученням з країнами Євросоюзу.

Найближчим часом родини, що зекономили Україні гроші по субсидіях на газ й електроенергію, отримають від держави до 700 гривень компенсації.

Кабмін також просить Верховну Раду скасувати адміністративні арешти за низку інших правопорушень, замінивши їх вищими штрафами.