Кабмін

Соціальні норми користування газопостачанням можуть бути знижені на 25%, відповідне питання внесене до порядку денного засідання Кабінету Міністрів України в п'ятницю.

Міністерство освіти і науки України пропонує Кабінету міністрів України передбачити в проекті державного бюджету на 2018 рік на реформу шкіл 1,848 млрд грн.

Кабінет міністрів України офіційно звільнив Войцеха Бальчуна з посади голови правління «Укрзалізниці». Відповідне розпорядження № 509-р від 9 серпня розміщено на Урядовому порталі.

Віце-прем'єр-міністр Павло Розенко закликав роботодавців дати співробітникам можливість змінити робочий графік у зв'язку зі спекою в Україні.

Кабінет міністрів України ліквідував державний авіабудівний концерн «Антонов» у зв'язку з передачею всіх трьох його підприємств до складу «Укроборонпрому».

Кабінет міністрів України ліквідував державний авіабудівний концерн «Антонов» у зв'язку з передачею всіх трьох його підприємств до складу «Укроборонпрому».

Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді підвищити акцизний податок на сигарети, пиво та етиловий спирт.

«До 2020 року ми повинні стати незалежними, наростити видобуток українського газу, знизити споживання енергоресурсів і підвищити якість використання», — сказав глава уряду.

Кабінет Міністрів створив «Український інститут», метою діяльності якого буде популяризація України за кордоном, покращення її іміджу в світі, підтримка української мови та культури, а також презентація туристичного та економічного потенціалу країни.

Голова правління «Укрзалізниці» Войцех Балчун хотів би підписати продовжений контракт для отримання реального мандату на подальші перетворення в компанії.

Уряд затвердив перелік стратегічних підприємств, які не підлягають приватизації. Передає ZAXID.NET.

Вперше про передачу аеропортів у концесію заговорили ще в 2012 році.

Кабінет міністрів схвалив пропозицію рекомендувати передати в концесію державні підприємства міжнародний аеропорт «Бориспіль» і міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького.

Таке рішення закріплене протокольним рішенням уряду, прийнятим на засіданні 4 липня 2017 року, повідомляє Інтерфакс-Україна.

У документах значено, що ще в жовтні 2016 року відбулася погоджувальна нарада, на якій Міністерство інфраструктури підтримало пропозицію про включення зазначених підприємств до переліку об'єктів, рекомендованих до передачі в концесію (право тимчасового використання приватними суб’єктами господарювання).

Нагадаємо, що 4 липня Кабінет міністрів схвалив документ, який визначає, які державні підприємства в довгостроковому періоді повинні залишитись у державній власності, бути передані в концесію, приватизовані або ж ліквідовані. Серед іншого, у документі зазначалося, що в концесію передадуть два аеропорти, 333 лісові господарства, 24 об'єкти служби автомобільних доріг.

Ще задовго до цього, у вересні 2012 року уряд України вніс аеропорт Бориспіль до списку об'єктів держвласності, що підлягають передачі в концесію на конкурсній основі. Концесіонера планувалося вибрати на відкритому конкурсі. Пізніше Борис Колесніков, який займав тоді пост віце-прем'єра, міністра інфраструктури, заявив, що аеропорт Бориспіль буде переданий в концесію в першому півріччі 2013 року. Однак тоді охочих взяти аеропорт в концесію не знайшли. Відносно Львівського аеропорту, Колесніков ще у 2012 році повідомляв, що іноземні компанії не були зацікавлені в його концесії.

Кабінет Міністрів України 4 липня ухвалив рішення про створення Ради з міжнародної торгівлі.

З міжнародними лоукост-компаніями ведуться перспективні перемовини щодо обслуговування внутрішніх рейсів в Україні.

 У розпорядження УП потрапили документи, з яких стало відомо, як саме колишні власники Приватбанку Ігор Коломойський та Геннадій Боголюбов передавали банк, і що вони обіцяли уряду та НБУ перед націоналізацією.

До початку опалювального сезону 2017−2018 року Україна повинна мати не менше 1,8 мільйона тонн вугілля марки «А» і принаймні близько 2−2,2 мільйона тонн вугілля марки «Г».