Кабмін

У переліку немає алкогольних і тютюнових виробів, а також виробів з дорогоцінних металів.

Рада національної безпеки і оборони доручила Кабміну разом з НКРЕКП невідкладно вивчити об'єктивність, економічну та соціальну обґрунтованість встановлених тарифів на енергоносії, електроенергію та житлово-комунальні послуги.

Початок запланований на 17.00.

Кабінет Міністрів має намір із 2019 року ввести обов'язкове медичне страхування.

За словами Зубка, на засіданні Енергетичного штабу в понеділок були запропоновані заходи для забезпечення стабільності енергосистеми країни.

Блокування поставок вугілля з тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей вигідне, перш за все, Росії.

Геннадій Зубко провів Антикризовий енергетичний штаб щодо ситуації в енергетиці Сьогодні за дорученням Прем’єр-міністра України проведено засідання Антикризового енергетичного штабу під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка.

МЕРТ найближчим часом порекомендує уряду визнати успішними результати пілотного проекту щодо скасування державного регулювання цін на продукти харчування, що діяв в Україні з 1 жовтня 2016 до 1 січня 2017 року, і ввести його на постійній основі.

Уряд ухвалив Поставу, за якою зменшив кількість документів для отримання акредитації.

За словами Данилюка, є більш справедливі інструменти досягнення мети реформи — зниження дефіциту Пенсійного фонду.

Кабінет міністрів ухвалив постанову про виплату у 2017 році одноразової грошової допомоги членам сімей осіб, смерть яких пов'язана з участю в масових акціях громадського протесту під час Революції Гідності, та особам, що постраждали на Майдані.

Уряд підтримав рішення про забезпечення додаткової капіталізацію ПАТ «Державний ощадний банк» та ПАТ «Укрексімбанк» на суми 3,5 млрд та 3 млрд грн відповідно.

Кабінет міністрів України підтримав проект розпорядження Про схвалення Стратегії реформування системи Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Початок роботи над нашим проектом під назвою «#Нашбюджет — під громадський контроль!» вже дає цікаві результати.

Організація Об'єднаних Націй схвалила план українського уряду з реінтеграції Донбасу.