Кабмін

До початку опалювального сезону 2017−2018 року Україна повинна мати не менше 1,8 мільйона тонн вугілля марки «А» і принаймні близько 2−2,2 мільйона тонн вугілля марки «Г».

Кабінет міністрів пікетують активісти з вимогою відставки голови Міністерства внутрішніх справ Арсена Авакова.

Кабінет міністрів України на чолі з Володимиром Гройсманом затвердив пакет законів 1.7, 1.8, 1.9, 1.10 з рекомендаціями національної ради реформ, які стосуються пенсійної реформи в Україні.

Кабінет міністрів на місяць продовжив надзвичайний стан у енергетиці.

Рішення дасть можливість знизити адміністративний тиск на бізнес.

За словами віце-прем'єра, із запланованих 130 актів права ЄС Україна запровадила у своє законодавство лише 26.

Кабінет міністрів обрав аудитором Національного антикорупційного бюро України від уряду Буроменського Михайла Всеволодовича.

Кабінет Міністрів у п'ятницю може призначити аудитора Національного антикорупційного бюро України від уряду.

Кабінет міністрів вирішив звільнити Христину Юшкевич з посади голови Держлісагентства.

Керуючий комітет при Кабінеті міністрів України під керівництвом віце-прем'єр-міністра Володимира Кістіона на засіданні схвалив проект Енергетичної стратегії України до 2035 року.

Пенсійна реформа передбачає розширення списків професій, які мають право на достроковий вихід на пенсію.

У Києві біля Кабінету міністрів зібралися близько 200 людей на Марш свободи» з вимогою декриміналізувати статтю 309 пункт 1 та перевести зберігання без мети збуту марихуани в адміністративне правопорушення.

Попри рішення судів, уряд таємно призначив нового керівника Державної служби геології та надр України, ним став скандальний чиновник із Житомирщини Олег Кирилюк.

Кабінет міністрів пропонує Верховній Раді доповнити кримінальний і кримінальний процесуальний кодекс, встановивши кримінальну відповідальність за злочини проти людяності.

Уряд доручив Міністерству культури України забезпечити організацію заходу.