Димінський

Слідство встановило безпосередню участь власника ФК «Карпати» і телеканалу ZIK Петра Димінського у смертельній ДТП на Львівщині, внаслідок якої загинула 31-річна Наталя Тріла.

Мати загиблої у ДТП за участі кортежу Димінського Наталії Тріли написала резонансну заяву про те, що їй «відшкодували усі збитки».

«Честю загиблої доньки не торгують!», — написав нардеп у своєму фейсбуці.

Апеляційний суд Києва заарештував майно міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика.

У справі Димінського – крутий «одеський поворот».

Керівництво футбольного клубу «Карпати» (Львів) заявляє про готовність продати 50% акцій клубу за 1 гривню.

Охоронцю львівського бізнесмена Петра Димінського, Андрію Борщу, який підозрюється у вчиненні смертельного ДТП, змінили запобіжний захід із цілодобового домашнього арешту, на нічний арешт.

Зразки ДНК з подушки безпеки автомобіля львівського бізнесмена і президента ФК «Карпати» Петра Димінського належить не тій людині, яку намагаються видати за водія авто.

Де-факто дозволили, де-юре — заборонили

Високопосадовці, які раніше прямо натякали, що можливий винуватець смертельної ДТП – олігарх Петро Димінський, раптом змінили риторику.

Адвокат власника ФК «Карпати» Петра Димінського, якого підозрюють у скоєнні смертельного ДТП на Львівщині, Микола Лисий сумнівається в об’єктивності розслідування і не виключає, що це може бути пов'язано із зацікавленістю телеканалом ZIK.

Брат загиблої Наталії Тріли Степан Мацевко опосередковано підтвердив цю інформацію.

Антон Геращенко на своїй сторінці у соцільній мережі Фейсбук дав оцінку подій двох ДТП: за участю Димінського та сина Шуфрича.

За підозрою у причетності до аварії, під час якої загинула молода жінка, Галицький районний суд міста Львова заарештував охоронця Петра Димінського.

Автомобіль відомого львівського бізнесмена Петра Димінського став учасником ДТП, у якій загинула молода жінка.