Димінський

Високопосадовці, які раніше прямо натякали, що можливий винуватець смертельної ДТП – олігарх Петро Димінський, раптом змінили риторику.

Національна поліція поки не підтверджує інформацію про те, що бізнесмен, президент футбольного клубу «Карпати» Петро Димінський був за кермом автомобіля, який потрапив у ДТП, жертвою якого стала 31-річна жінка.

Адвокат власника ФК «Карпати» Петра Димінського, якого підозрюють у скоєнні смертельного ДТП на Львівщині, Микола Лисий сумнівається в об’єктивності розслідування і не виключає, що це може бути пов'язано із зацікавленістю телеканалом ZIK.

Брат загиблої Наталії Тріли Степан Мацевко опосередковано підтвердив цю інформацію.

Антон Геращенко на своїй сторінці у соцільній мережі Фейсбук дав оцінку подій двох ДТП: за участю Димінського та сина Шуфрича.

За підозрою у причетності до аварії, під час якої загинула молода жінка, Галицький районний суд міста Львова заарештував охоронця Петра Димінського.

Автомобіль відомого львівського бізнесмена Петра Димінського став учасником ДТП, у якій загинула молода жінка.

Печерський райсуд Києва заарештував квартиру і житловий будинок міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика за клопотанням бізнесмена, президента футбольного клубу «Карпати» (Львів) Петра Димінського.

Львівські Карпати вимагають від депутатів віддати їм землю біля стадіону. Про це на нинішньому засідання сесії міськради заявив директор футбольного клубу Юрій Дячук-Ставицький.