Будапешт

На змаганнях у Будапешті — вісім золотих медалей.

Так угорська влада бореться з демографічною кризою.

Новин про непрості відносини України з Угорщиною і Польщею у наших ЗМІ зараз дуже багато. На тлі усього цього негативу може здатися, що союзників у Східній і Центральній Європі у Києва вже не залишилося… Але це не так. На щастя, такий союзник є.

За 170 км від Будапешта на відстані 5 км від озера Балатон розташоване містечко, що славиться унікальною водоймою, аналога якій у світі не знайдете!

Аргументи, якими переконували ПАРЄ угорські й румунські делегати, на голову не налазять! «Багато років тому тодішній румунський президент зустрівся з Кучмою, — заявив румунський депутат Бадя. — І тоді український президент не говорив українською, бо не знав її… То про що ми говоримо?». Та про те, що Україна, стверджуючи українську як державну мову, має рацію! Бо не може допустити, аби її президентом іще колись стала людина, яка не знає державної мови.

До кінця 2017 року «Укрзалізниця» запустить два нові поїзди у Відень і Будапешт, а з Одеси до Кишинева почне курсувати оновлений потяг.

Тисячі людей вийшли у середу ввечері на вулиці Будапешта із протестом проти загрози закриття приватного Центральноєвропейського університету (CEU), заснованого американським мільярдером Джорджем Соросом.

Прямі щоденні рейси Київ-Будапешт стартують з 15 червня.

За сприяння посольства України в Угорщині та за підтримки Державного агентства з питань кіно і Національного центру Олександра Довженка в Будапешті 19−22 жовтня пройшли Дні українського кіно.

Беженцы есть только на вокзале. Больше нигде в городе их не видно и не слышно. Ни одного.

Біженці у Будапешті

У Будапешті у зв'язку з напливом мігрантів влада тимчасово призупинила рух поїздів на основних міжнародних напрямках.

Біля вокзалу в Будапешті спалахнули сутички між поліцією і мігрантами, які протестують проти рішення Угорщини заборонити їм посадку в потяги, щоб відправитися в Німеччину.

Другий день протестують мігранти у Будапешті перед зачиненим залізничним вокзалом.

У вівторок вранці головну залізничну станцію в Будапешті  було закрито на виїзд і на прибуття потягів.