Архів: 11.09.2017

Посол Канади в Україні Роман Ващук відкрив на Самбірщині сімейну ферму.

Багато людей у неділю замість церкви пішли до лісу з кошиками.

«Кордон належить народу. Народ України вирішив, що має взяти під контроль цей кордон»

Жахливо!

У Львові завершився XIV Міжнародний юнацький турнір з баскетболу, присвячений пам’яті журналіста «Високого Замку» Ярослава Пастернака.

Відбувся перший конкурс незрячих красунь.

У парку Високий замок розпочались археологічні розкопки на місці, де заплановане будівництво станцій та опор майбутньої канатної дороги.

Разом з немовлям госпіталізували маму, батька і дідуся.

Служба безпеки України може заборонити в'їзд на територію України зіркам російської естради - Катерині Чуприниній (Катя Лель), Іраклі Пірцхалаві (Іраклі) та Андрію Залужному (Андрій Грізлі).

Говорити про втручання Польщі у внутрішні справи України жодних підстав немає: офіційну позицію сусідньої держави висловив не Саріуш-Вольський, а Ващиковський. І все ж гіркуватий осад залишився...

Президент Молдови Ігор Додон хоче, щоб Україна скасувала новий закон "Про освіту" через мовне питання.

Гілларі Клінтон, яка програла на президентських виборах США у 2016 році, не має наміру брати участь в наступних президентських виборах у 2020 році.

Президент Петро Порошенко підписав закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування доходів нерезидентів-інвесторів в цінні папери".

Польща не буде зображати у нових паспортах Меморіал орлят у Львові та Святі ворота у Вільнюсі після відповідних протестів України та Литви.

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного на Львівщині почалися українсько-американські військові навчання "Репід Трайдент - 2017".