Архів: 01.09.2017

У Шевченківському районному суді Києва оголосили обвинувальний акт стосовно полковника Збройних сил України Івана Без’язикова, якого підозрюють у державній зраді.

Колишній президент України Віктор Янукович, який в розпал Революції гідності втік до Росії, знову став батьком. Ще одного сина йому народила цивільна дружина Любов Полежай.

Велетенська лісова пожежа, що спалахнула у канадській провінції Альберта минулого року, була нарешті офіційно оголошена згаслою.

Журналіст Олег Галів перебуває у важкому стані у реанімації

Перший день нового навчального року пройшов у районі проведення АТО відносно спокійно.

Президент Петро Порошенко заявив, що питанням можливого повернення в Україну колишнього голови Одеської облдержадміністрації Міхеіла Саакашвілі, позбавленого громадянства, мають займатися МВС, міграційна та прикордонна служби.

Президент-утікач Віктор Янукович живе на державній дачі в підмосковній Баковці по вулиці Паркова алея, 11.

Уповноважена з прав людини в РФ Тетяна Москалькова направила запит до Федеральної служби виконання покарань для уточнення місцезнаходження і стану здоров'я незаконно засудженого в Росії українця Станіслава Клиха.

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ констатує, що інтенсивність обстрілів на Донбасі не дозволяє говорити про дотримання сторонами так званого шкільного перемир'я, оголошеного 25 серпня.

З 1 січня 2018 року має запрацювати система фіксації біометричних даних на пунктах пропуску через державний кордон.

Президент Петро Порошенко підписав рішення Ради національної безпеки і оборони про підсилення контролю за в’їздом та виїздом з України, яким, зокрема, мають внести Росію у перелік держав міграційного ризику.

Департамент захисту економіки Нацполіції оголосив підозру колишньому директору ДП «Львівський облавтодор». Правоохоронці підозрюють його у розтраті 2,8 млн грн бюджетних коштів.

Президент України Петро Порошенко заявив, що військові навчання Російської Федерації в Білорусі «Захід-2017» становлять загрозу для України.

Уряд продовжив низку міжнародних маршрутів і підвищив класифікацію окремих доріг.

Кримська прокуратура направила до суду обвинувальні акти щодо ще чотирьох екс-депутатів Верховної Ради Криму, яких підозрюють у державній зраді, що призвела до окупації півострова.