Архів: 12.08.2017

Роботи з розширення стандарту зв'язку покоління 4G в Україні будуть проводитися протягом двох років після проведення тендерів з продажу частот.

Раніше повідомлялося про 36 загиблих.

За словами Цигикала, таке нововведення реалізовуватиметься за рахунок діючого штату.

Інформацію підтвердив речник МВС.

Залишається незрозумілим, хто випустив снаряд — афганські сили безпеки чи талібські бойовики.

62% пасажирських вагонів не обладнані системами кондиціонування повітря.

Понад 70% всього вугілля, нелегально вивезеного з окупованих районів Донбасу до Росії, в подальшому експортують дві компанії, пов'язані з братами Олександром та Сергієм Мельничуками.

Глава МЗС Польщі Вітольд Ващиковський заявив, що СРСР так само, як і нацистська Німеччина винний у розв’язанні Другої світової війни, ці слова викликали обурення в РФ.

Генеральна прокуратура виявила, що на кінець 2016 року дебіторська заборгованість підприємств-постачальників перед Міноборони збільшилася втричі - на 2,4 млрд гривень і досягла, таким чином, рекордної суми — понад 6,1 млрд гривень.

Пожежа у Керчі, на сході анексованого РФ Криму, знищила значну частину рослинності археологічного комплексу «Пантікапей», розташованого у центрі міста на горі Мітридат.

За шість місяців 2017 року чистий збиток після оподаткування банківської системи становив 1,85 млрд гривень.

Четверо людей загинули, близько 30 отримали поранення внаслідок буревіїв у ніч на суботу в Куявсько-Поморському і Поморському воєводстві Польщі.

Війська сирійського режиму відвоювали в "Ісламської держави" останнє утримуване джихадистами велике місто у провінції Хомс.

Голова МЗС Ірану Джавад Заріф звинуватив президента США Дональда Трампа у "зраді" ядерної угоди, укладеної між Тегераном і світовими країнами-лідерами в 2015 році.

586 тисяч українців, які проживають в зоні конфлікту на Донбасі, з минулого року не можуть отримати пенсії і соцвиплати.