Архів: 15.03.2017

Серед конвертів та посилок, адресованих федеральному міністерству фінансів Німеччини, в середу, 15 березня, виявили пакет із вибуховою сумішшю.

У Прилуках Чернігівської області правоохоронці застрелили циркову левицю, яка напала на працівника цирку і втекла в місто.

Російські банки винні українцям 36 мільярдів гривень

Унаслідок повітряних ударів по північно-західній сирійській провінції Ідліб у середу загинули щонайменше 20 людей, в тому числі 14 дітей.

Через відсутність паспорта зразка Російської Федерації мешканцю анексованого Криму відмовили у наданні медичної допомоги.

Зокрема, регулятор пропонує запобігти виведенню капіталу за межі країни.

Євродепутати завтра проведуть дебати щодо ситуації в Криму та з питання політв’язнів.

15 березня, на вулиці Хуторівка у Львові у технічному колодязі з водою виявили тіло чоловіка. Загиблим виявився львів'янин, якого розшукували.

Народний депутат, колишній "радикал" Андрій Артеменко зізнався, що є громадянином Канади.

Екс-президент Південної Кореї надто довіряла своїй подружці. А та «нагинала» бізнесменів, аби ті давали хабарі, – і витрачала їх на свої потреби...

Президент Росії Володимир Путін і канцлер Німеччини Ангела Меркель обговорять Україну під час візиту канцлера в Росію

Експерти кажуть, що весняні ями на дорогах – не наслідок неякісного ремонту, а результат поганого догляду за автошляхами взимку.

Українці зможуть перетинати лінію розмежування в зоні АТО пішки або громадським чи приватним транспортом після відповідної перевірки правоохоронцями.

Небайдужі цілодобово охороняють «Знесіння» від незаконної забудови.

Такі дії Росії є порушенням Мінських домовленостей і ведуть до їхнього зриву.