Архів: 03.02.2017

Зростання витрат на оплату праці, особливо для малого та середнього бізнесу, призведе до суттєвішого зниження зайнятості, ніж прогнозувалося раніше.

Сепаратисти поспіхом відправляють хворих донеччан додому, аби звільнити ліжка для поранених бойовиків.

Слідчий комітет Росії порушив кримінальну справу проти українських військових через потужний вибух у Донецьку, що прогримів 2 лютого.

Влада США ввела нові санкції проти Ірану через випробування балістичної ракети.

У суботу, 4 лютого, о 14:00 відкриють для проїзду транспорту всю вул. Мечникова у Львові.

Інваліди АТО створили петицію на сайті Президента України Петра Порошенка з вимогою позбавити співачку Світлану Лободу звання Заслуженої артистки України.

За даними волонтерів, формування нової військової частини розпочалося в кінці 2016 року, а завершити цей процес планують до кінця 2017 року.

Стан здоров’я Балуха погіршується, загострюються хронічні хвороби.

Львівська область має намір розширити співробітництво із Йорданією.

За добу троє ділків виготовляли зі спирту невстановленого походження більше ніж п’ять тисяч пляшок "продукції" і реалізовували "товар" у зоні АТО.

Поки що такий варіант не обговорюється, проте все залежатиме від подальшого розвитку подій.

У четвер, 2 лютого, в Донецькій області в районі Світлодарської дуги був обстріляний реанімаційний автомобіль українських військовослужбовців.

У Державній службі з надзвичайних ситуацій заявляють, що на Закарпатті підтоплені 127 дворогосподарств у Перечинському, Іршавському, Тячівському, Свалявському й Мукачівському районах.

Ігор Долгов також раніше був головою Місії України при НАТО і послом України в Бельгії.

Джерело сайту "24" у Донецьку підтверджує інформацію про те, що озброєні люди і так зване "МНС ДНР" почали примусову евакуацію Київського району.