Після Джошуа Усик спробує побити Ф’юрі

Букмекери віддають перевагу британцеві… Чи зможе українець спростувати ці прогнози?

Як повідомило британське видання Daily Mail, бій за титул абсолютного чемпіона світу з боксу в суперважкій вазі може відбутися у Саудівській Аравії 17 грудня — у ніч перед фіналом футбольного Мундіалю в сусідньому Катарі. Суперником українця Олександра Усика, який нещодавно переміг за очками британця Ентоні Джошуа, стане його співвітчизник Тайсон Ф’юрі.

«Ми дуже зацікавлені в організації битви за абсолютний боксер­ський титул у суперважкій вазі, — заявив міністр спорту Саудів­ської Аравії принц Мохаммед Абдулазіз. — Маємо намір про­вести цей бій у нашій столиці, Ер-Ріяді».

Британський боксер Тайсон Ф’юрі, інформує Daily Mail, має час до 26 серпня, аби офіційно скасувати свою заяву про вихід на пенсію. Якщо Ф’юрі це зро­бить, то професійна боксерська асоціація, чемпіонським поя­сом якої він володіє, WBC, дасть британцеві дозвіл на бій з Олек­сандром Усиком, — володарем чемпіонських поясів за версія­ми WBA, IBF, WBO і IBO.

Як припускають експер­ти, супербій у Саудівській Ара­вії між Усиком і Ф’юрі мати­ме ще більший призовий фонд, ніж поєдинок між Усиком і Джо­шуа, який відбувся у саудівській Джидді 20 серпня. За оцінками ЗМІ, тоді кожен із боксерів за­робив близько 40 мільйонів до­ларів.

Поєдинок Усика й Джошуа був боєм-реваншем: у верес­ні минулого року Олександр пе­реміг Ентоні за очками (на кону стояли саме ті чотири пояси чемпіона світу в суперважкій вазі, якими зараз володіє Усик), і Джошуа скористався сво­їм правом на реванш. Як і після першого бою між тими боксе­рами, переможець визначився за очками. Хоча думки суддів розділилися (113−115, 115−113, 116−112), це не завадило прого­лосити чемпіоном світу україн­ця Усика!

Після своєї другої перемо­ги над Джошуа 35-річний Олек­сандр Усик заявив: «Бій із Ф’юрі - це єдине, чого я хочу. Якщо цього не станеться, я більше не буду битися. Але я вірю, що невдовзі ми будемо змагати­ся один з одним». Чим відпо­вів 34-річний Тайсон Ф’юрі? За­явою, яка засвідчила, що його раніше анонсований вихід на спортивну пенсію може й не від­бутися: «Усик і Джошуа були та­ким лайном, що я побив би їх обох за одну ніч». Мовляв, «діс­тавайте чекову книжку», за ве­ликий гонорар я готовий ще раз вийти на ринг…

«Тайсон привселюдно зая­вив, що якби бився з Усиком чи Джошуа, то нокаутував би їх обох, — підтвердив промоутер Ф’юрі Френк Воррен. — Це те, що він відчуває. Думаю, Тайсон був би надто великим для Уси­ка. Як на мене, у Тайсона наба­гато швидші руки, ніж у Джошуа. Ф’юрі краще рухається, він на­багато швидший на ногах, ніж Джошуа. Ф’юрі відчуває, що зу­пинить Усика. І я буду здивова­ний, якщо він його не зупинить». Але українець Усик, звичай­но, має щодо майбутнього бою з пихатим Ф’юрі свою власну думку…

А тим часом…

Авторитетна британська букмекерська контора William Hill уже приймає став­ки на грудневий бій Олексан­дра Усика з Тайсоном Ф’юрі. Беззаперечним фаворитом є британець, ставки на пере­могу якого приймають із ко­ефіцієнтом 1,36:1. Ставки на перемогу Усика приймають із коефіцієнтом 3:1, а на нічию — 19:1.

Схожі новини