Україна - Франція 2:0!!!

У першому матчі плей-оф до Мундіалю "синьо-жовті" здобули перемогу!

У Києві на "Олімпійському" футбольна збірна України обіграла одну з топ-команд світу — збірну Франції. Перший тайм завершився внічию 0:0, при цьому більше моментів, особливо у другій половині тайму, мали українці. Другу половину зустрічі французи розпочали з атак, але забили українці: Роман Зозуля блискуче зіграв у штрафному і відкрив рахунок! До другого голу України також причетний Зозуля: він поборовся у штрафному, його збили, і суддя призначив пенальті. 11-метровий чітко реалізував Андрій Ярмоленко — 2:0!!! Могли наші забити ще один, якби Роман Безус віддав на хід партнеру трохи сильніше... Так чи інакше, 2:0 — хороший результат перед матчем-відповіддю у Парижі. Шкода, не зіграють у Франції через перебір жовтих карток Федецький і Кучер. Будемо сподіватися, що головний тренер збірної України Михайло Фоменко знайде, ким замінити цих гравців.