«Стара синьйора» вже у чвертьфіналі

А в протистоянні ПСЖ – «Валенсія» все вирішиться у матчі-відповіді

Перші матчі 1/8 фіналу футбольної Ліги чемпіонів пройшли за схожим сценарієм. І “Ювентус”, і ПСЖ мали в гостях перевагу.

На матчі-відповіді, одначе, господарі вийдуть з різним настроєм.

У Глазго “Селтік” пропустив аж три голи — забагато як для домашнього матчу, навіть проти “Юве”. У складі “Старої синьйори” відзначилися Матрі, Маркізіо та Вучініч. Фактично, італійський клуб уже у чвертьфіналі Ліги чемпіонів. Важко уявити, аби в Турині шотландські “зелено-білі” відіграли домашні 0:3...

До 90-ї хвилини матчу “Валенсія” — ПСЖ однією ногою у чвертьфіналі були й парижани. Після голів Лавессі й Пасторе “Парі Сен-Жермен” вигравав 2:0. Наприкінці поєдинку, втім, іспанський клуб скоротив відставання (гол забив Рамі). Тож 1:2, і на початку березня у матчі-відповіді в Парижі у “Валенсії” буде шанс.