Через несплачений кредит, українка вирішила незаконно перетнути кордон

  • 28.03.2023, 13:30
  • 496

Громадянку України, яка намагалися незаконно перетнути державний кордон, затримали прикордонники Білгород-Дністровського загону

44-річна жителька Одещини спочатку спробувала перетнути кордон в пункті пропуску, але через несплачений кредит їй був заборонений виїзд з України. Тому жінка вирішила потрапити в Молдову польовими дорогами, незаконно перетнувши кордон. Але її плани зруйнували прикордонники відділу «Тарутине».

Порушницю притягнули до адміністративної відповідальності.

Ще 5 правопорушників затримали прикордонники Подільського загону.

Так, на околиці с. Новолександрівка, за допомогою тепловізора, охоронці кордону помітили трьох невідомих осіб. На вимогу зупинитись порушники почали тікати. Щоб їх затримати, правоохоронцям довелося зробити попереджувальний постріл. Під час перевірки з’ясувалося, що жителі Донеччини та Одещини, через заборону виїзду, вирішили перетнути кордон у незаконний спосіб. Для цього чоловіки через один із месенджерів зв’язалися з, начебто, місцевим мешканцем, який надав їм відповідні «інструкції» за 4500 доларів США.

Інших двох правопорушників затримали поблизу с. Андріяшівка. Виявилося, що жителі прикордоння, знаючи місцевість, вирішили самотужки незаконно виїхати до РМ.

Чоловіків притягнули до адмінвідповідальності.

Схожі новини