Передплата 2024 «Добре здоров’я»

У Львові відбудеться унікальний концерт, присвячений Володимирові Івасюку

  • 23.02.2023, 11:32
  • 1 393

«Червона рута», «Водограй», «Пісня буде поміж нас», «Два перстені» — пісні Володимира Івасюка зараз знає, мабуть, кожен. До дня народження легендарного композитора, співака та поета, відомі українські музиканти підготували ексклюзивний проект — «Івасюк. Відомий і невідомий!»

Унікальна подія відбудеться 16 березня у Львівській національній філармонії. Початок о 19:00, повідомили організатори VINIL Concert agency.

Уродженець Буковини Володимир Івасюк у другій половині 1960-х став зачинателем нової вітчизняної естради, а його твори і до сьогодні є одними серед найпопулярніших українських пісень усіх часів. Хоч прожив він усього 30 років, але встиг написати 107 пісень і 53 інструментальні твори. А ще писав музичний супровід до спектаклів.

У день народження композитора на сцені Львівської філармонії виступлять кращі голоси Львова — SHUMEI, Зіновій Карач, Марія Стоколяс, Fiji Band, Jazz Combo та Симфонічний оркестр Музичної академії імені Лисенка!

«Запрошуємо на незабутній вечір улюблених пісень Володимира Івасюка, чимало з яких вже стали народними. І нехай пісня буде поміж Нас!» — запрошують на концерт організатори VINIL Concert agency.

Квитки за посиланням: https://soldout.ua/booking/1092-ivasiuk?fbclid=IwAR1x98xf1odBdWjh144HXz7nVLlf7gsP6ubXeRLoB4cu_xVbnRx_2u1Mw28