Черкаська чиновниця вилаяла батьків у соцмережі: спалахнув скандал

  • 15.07.2021, 13:35
  • 523

У Черкасах розгорівся скандал навколо директорки міського палацу молоді. Чиновниця обізвала батьків дітей з незвичайними іменами "до****бами і ублюдками". На інцидент вже відреагували в міській раді

Про це на своїй сторінці у соцмережі написав екссекретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький.

Так, директорка місцевого палацу молоді залишила коментар до однієї з публікацій у соцмережі. Жінка написала, що вважає імена Аврора, Вілена, Даяна, Єсенія, Іоанна та інші — безглуздим поєднанням букв.

Один із користувачів мережі зазначив, що «для когось і наші імена безглуздий набір звуків». На що чиновниця випалила, мовляв, наші імена — «слов'янська класика».

«А до****бам потрібно випендритися. Плюс на кожному рівні в Україні є свій прошарок суспільства, що здає її інтереси. Батьки-виродки називають дітей закордонними іменами замість того, щоб підтримувати наші», — написала жінка.

Читайте також: Зеленський і Хрусталіна: визначили найоригінальніші імена року

На інцидент відреагували в міській раді. Там повідомили, що проводять з директоркою виховну роботу.

«Ніхто не має жодного морального права засуджувати вибір іншої людини, тим паче публічно і в такій формі. Ми не просто проведемо виховну роботу з керівницею закладу культури. Вона отримає догану. Публічні особи залишаються такими 24/7 і точно мають гарно думати перед тим, як дозволяти собі подібну поведінку та висловлювання», — акцентувала заступниця міського голови Анастасія Чубіна.

Схожі новини