Мін'юст закриває вісім виправних колоній: куди подінуть ув'язнених

  • 09.07.2020, 13:55
  • 714

Міністерство юстиції вирішило закрити вісім установ виконання покарань: ув’язнених переведуть в інші колонії, а персонал звільнять і запропонують нову роботу

Про це повідомила заступниця міністра юстиції Олена Висоцька у відеокоментарі на сторінці Мін’юсту у Facebook

«6 липня відбулося засідання комісії з оптимізації установ виконання покарань, на якому було прийнято рішення про оптимізацію наступних установ: це Ковельська виховна колонія, Черкаська виправна колонія № 62, Дергачівська виправна колонія № 109, Жовтоводська виправна колонія № 26, Ігренський виправний центр № 133, Чорноморська виправна колонія № 74, Ширяївський виправний центр № 111 та Устинівський виправний центр № 37».

За словами Висоцької, також розробили план заходів, які відбуватимуться після ухвалення такого рішення.

Зокрема, засуджених перемістять до інших установ виконання покарань «з кращими умовами утримання», а персонал звільнять і йому запропонують роботу у найближчих установах або міжрегіональних установах Мін’юсту.

Висоцька зазначила, що це дозволить «оптимізувати систему, зменшити поточні та капітальні видатки на утримання великої системи кримінально-виконавчої служби».

Читайте також: Мін’юст продає навіть собак боржників. Як… «рухоме майно»

Вона також додала, що майнові комплекси установ виконання покарань, які закривають, запропонують інвесторам для того, щоб «покращувати нашу інфраструктуру, зокрема, ремонтувати або будувати нові слідчі ізолятори».

Нагадаємо, 4 червня міністр юстиції Денис Малюська повідомив, що Мін'юст у співавторстві з нардепами зареєстрував законопроєкт (№ 3591), який дозволить продавати заморожені тюрми та використовувати 70% надходжень від продажу на нове будівництво і реконструкцію старої в’язничної інфраструктури.