«Недоторканість зняли, тепер хочу кохатися з тобою день і ніч»: «Слуга народу» попалася на інтимному листуванні в Раді

  • 03.09.2019, 16:58
  • 1 702

Під час пленарного засідання сесії Верховної Ради народного депутата від партії "Слуга народу" Олену Криворучкіну зловили на інтимній переписці.

Як пише «Страна», нардеп вела романтичну бесіду в месенджері відразу після прийняття закону про скасування депутатської недоторканності.

Криворучкіна листувалася з людиною, яка у неї в телефоні записана як «Коханий». Видання наводить текст листування:

Коханий: — Кнопочка зелена, де ти? Олено, розлюбила мене, напевно.

Криворучкіна: — Я люблю тебе. Сильно, сильно, сильно. Навіть не сподівайся, що розлюбила.

Коханий: — Кнопочка любить, я знаю. А ти не знаю.

Криворучкіна: — Знаєш, знаєш.

Коханий: — Олено, ти де?

Криворучкіна: — Недоторканність зняли. Тепер хочу кохатися з тобою день і ніч. Я на засіданні Верховної Ради.

На цьому моменті Олена перевернула свій телефон.

Хто така Кріворучкіна і чим відома?

Олена Кріворучкіна балотувалася по 32 округу в Кривому Розі. Вона еколог, економіст і активний учасник передвиборчої кампанії президента Зеленського. У 1995 році Олена стала асистентом в Криворізькому економічному інституті і пройшла шлях до доцента Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана.

У пресі була інформація про те, що Олена Кріворучкіна є кумою дружини нардепа Юрія Корявченкова (Юзик з студії «Квартал 95»).

У Олени є дочка Єлизавета, яка в минулому році закінчила КІМО (інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка). На особистій сторінці Кріворучкіної в соціальній мережі Facebook є знімки з урочистої церемонії вручення дипломів.

Як виявилося, Кріворучкіна любить одяг модних брендів. На випуск до доньки вона прийшла в сукні-футболці італійського бренду Mochino. Річ з принтом кращий корови з колекції 2016 року, але в онлайн магазинах можна ще відхопити і собі екземпляр. Коштує таке 276 дол або 6970 грн за курсом НБУ на 03.09.2019 року.

Схожі новини