Кернес на росТБ назвав українських націоналістів «покидьками» через пам’ятник Жукову

  • 04.06.2019, 08:53
  • 488

Скандальний мер Харкова Геннадій Адольфович Кернес вибухнув образами на адресу українських націоналістів, які знесли пам'ятник радянському маршалу Георгію Жукову.

Свій спіч він озвучив під час прямого включення в ефірі пропагандистської програми «60 хвилин» на телеканалі «Росія 1». Більше того, він подякував рупорам путінського режиму за поширення фейків про Україну, повідомляє «Обозреватель».

«Я хочу сказати спасибі вам, що ви цікавитеся і показуєте, що відбувається у нас в Україні і конкретно в місті Харків. Я можу сказати — те, що трапилося вчора, це просто ні в які рамки, ні в які ворота! Це не просто покидьки суспільства, як я вчора сказав, це акт такого вандалізму, який ми не очікували!» — обурився Кернес.

Він висловив упевненість у тому, що активістів, які знесли пам'ятник Жукову, не притягнуть до жодної відповідальності, однак пообіцяв росіянам, що відновить пам'ятник і навіть поверне ім'я Жукова одному з харківських проспектів. За словами Кернеса, на це нібито є запит суспільства.