Передплата 2024 «Добре здоров’я»

Вихованки тренера Вуйціка привезли додому європейські медалі

Великий комплект нагород різного ґатунку завоювали у Римі, де відбувався чемпіонат Європи зі спортивної боротьби серед юніорів, вихованки Львівського училища фізичної культури.

Завдяки їхнім успішним виступам Україна на цих змаганнях посіла друге місце у командному заліку.

Чемпіонкою континенту у ваговій категорії до 62 кг стала Ангеліна Лисак, яка здолала своїх суперниць з Білорусі, Італії, Росії та Болгарії. А у ваговій категорії до 65 кг золоту нагороду здобула Оксана Чудик. Наша юніорка не залишила жодних шансів ровесницям з Туреччини, Угорщини та Німеччини. Німкеню перемогла більш ніж переконливо — 10:0!

Бронзовими нагородами скарбничку української збірної поповнили Христина Демко (вагова категорія до 55 кг) і Романа Вовчак (категорія до 72кг).

Цікаво, що Оксана Чудик, Христина Демко та Роман Вовчак перші кроки у боротьбі робили в одного першого тренера — Ярослава Вуйціка зі села Черниці Миколаївського району. Того самого, що свого часу дав путівку у великий спорт призеру трьох Олімпіад Марії Стадник.