У Львові планують відремонтувати підземний перехід на Стрийській

З метою впорядкування пішохідного руху на перехресті вулиць Стрийська, 45 – В. Великого та передачі у комунальну власність підземного переходу, Львівською міською радою було подано клопотання у Господарський суд Львівської області про вирішення питання щодо передачі підземного переходу у власність територіальної громади м. Львова.


Також місто готове профінансувати усі ремонтні роботи по цьому об’єкту.

«Як зазначено у рішенні суду, право власності на підземний перехід за відкритим акціонерним товариством «Пасавтопром» (ВАТ «Львівський автобусний завод») не зареєстровано, а відтак наше клопотання, на думку суду, є необгрутованим», - зазначила директор юридичного департаменту Львівської міської ради Гелена Пайонкевич.

Юридичним департаментом скеровано лист у ОКП ЛОР «Бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки» щодо виготовлення технічного паспорту на приміщення підземного пішохідного переходу на перехресті вулиць Стрийська, 45 — В. Великого. Відтак, після отримання актуальної технічної документації існуватиме можливість вирішення питання прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Львова цих приміщень, шляхом винесення на розгляд виконавчого комітету Львівської міської ради відповідного проекту рішення.

«Пішохідний перехід на перехресті вулиць Стрийська, 45 — В. Великого є важливим об’єктом комунальної інфраструктури міста, в тому числі об’єктом безпеки та комфорту громадян. Розуміючи це, Сихівська районна адміністрація, залучаючи підприємців, провела ремонт двох сходових маршів загальною вартістю 60 тис. грн, освітлення, а також частковий ремонт каналізаційних мереж. Окрім цього, купили насос, який відкачує воду із підземки», - розповіла голова Сихівської районної адміністрації Ірина Маруняк.

Проте, сьогодні цей об’єкт потребує капітального ремонту інженерних мереж — додала голова.

Джерело: прес-служба ЛМ