Пенсії

Нинішня реформа передбачає, що повний страховий стаж становить 35 років, відповідно, люди, стаж яких перевищує цю цифру, матимуть право на таку надбавку.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявляє, що пенсійна реформа передбачає запровадження абсолютно прозорих і однакових для всіх умов виходу на пенсію.

Відповідно до пенсійної реформи, процес осучаснення пенсій має завершитися у 2021 році.

В Кабміні розповіли про право кримчан на українські пенсії.

Мінекономрозвитку РФ в цільовому варіанті макропрогнозу до 2035 року очікує майже нульове реальне зростання пенсій.

Через відсутність накопичувальної пенсійної системи економіка втратила майже 90 мільярдів гривень.

Підвищення пенсійних виплат не призведе до зростання інфляції.

Тепер пенсії та грошову допомогу виплачуватимуть не за пропискою, а за фактичним місцем проживання, яке отримувачі вкажуть у заяві.

Міністерство соціальної політики має намір скасувати спеціальні пенсії для держслужбовців за винятком військових, поліції і чорнобильців, заявив заступник міністра соціальної політики Микола Шамбір.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив про готовність піти у відставку в разі провалу пенсійної реформи.

З 1 травня підвищили пенсійні виплати. Кому і на скільки?

Прем'єр-міністр Володимир Гройсманзаявив, що заплановане на жовтень підвищення пенсій стосуватиметься близько 5,6 млн осіб.

Для української влади гостро стоїть питання верифікації призначення та відновлення соціальних та пенсійних виплат людям на окупованій частині Донбасу.

Державний «Ощадбанк» відсьогодні, 1 липня 2016 року, одноосібно здійснюватиме виплату пенсій, соціальної допомоги та компенсацій, призначених державою внутрішньо переміщеним особам, виключно через свої рахунки, мережу установ і пристроїв.

Президент наголосив, що пенсіонери нині є одними з перших громадян, котрі потребують підтримки держави.