Музей

В Україну приїхала делегація з Європарламенту — співголова Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС Даріуш Росаті та євродепутат Міхаель Галер

Меморіальному комплексу жертв геноциду вірмен – 50 років

Львівський історичний музей урочисто приймав іноземних гостей.

У четвер, 6 квітня, у музейно-культурному комплексі пивної історії «Львіварня» (вул. Клепарівська, 18) відкривається вже друга виставка, яка цього разу знайомитиме гостей із роботами трьох молодих художників та друзів: Мирослави Бачкур, Сергія Декалюка та Вадима Панченка. Експозиція «Потік часу» триватиме у арт-просторі «Львіварні» з 6 квітня до 3 травня 2017 року.

Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка оголосив конкурс на посаду «музейного кота».

Журналіст «ВЗ» перевірила, який стан експонатів у Музеї народної архітектури та побуту.

Новообраний директор музею Івана Франка Богдан Тихолоз відверто розповів про найближчі плани та моду на Франка.

До відкриття варшавського інтерактивного Музею історії польських євреїв готувалися 20 років.

У Пекіні відкрився музей-галерея Тараса Шевченка. Там одразу ж стартувала художня виставка “Нев‘януча слава. Уклін Тарасу Шевченку”.

Google запустив тематичну онлайн-експозицію, присвячену світу живої природи і еволюції людства. Користувачам пропонується відвідати 150 інтерактивних виставок з 300 тисячами фотографій і відео і 30 віртуальними турами по 50 музеям світу.

Музичний музей, розташований на острові Ютландія, зобов'язали заплатити 500 тис. датських крон ($75 тис.) спадкоємцям американського співака Елвіса Преслі.

Дніпровський музей «Шляхами Донбасу» відтепер можна побачити в інтернеті.

10 найвідвідуваніших музеїв світу

Українська діаспора Китаю долучиться до створення музею Тараса Шевченка в Пекіні.

30 липня 2016 року на 74 році життя раптово відійшов у вічність багатолітній директор Львівського історичного музею, заслужений діяч культури України, член національного комітету Міжнародної Ради музеїв (ICOM), голова ради директорів музеїв Львівщини, заступник голови Асоціації музеїв та галерей західного регіону України Богдан Чайковський.