Завтра відключатимуть воду в Личаківському районі

7 грудня до будинків у Личаківському районі Львова вода подаватиметься з пониженим тиском, а частина вулиць буде без води.

Про це повідомляє пресс-служба ЛМР. Проблеми з водопостачанням зумовлені проведенням робіт з переврізки новозбудованого водопроводу на насосній станції «Кривчиці».

"З 09.00 год і до 20.00 год. подача води у Личаківський район Львова буде здійснюватиметься з пониженим тиском, а в мікрорайон обмежений вулицями: вул. Козацька – вул. Кошова – вул. Табірна – вул. Тракт Глинянський (непарна сторона від № 1 до № 161, парна від № 2 до № 152), вул. Личаківська (непарна сторона від № 181 до № 283, парна від № 150 до № 232) – вул. Таджицька – вул. Пасічна (непарна сторона від № 1 до № 71, парна від № 2 до № 84) – вул. Медової Печери – вул. Майорівка – вул. Садівнича – вул. Стешенка – вул. Соколина – вул. Латвійська – вул. Каштанова – вул. Глухий Кут – вул. Центнерівка – вул. Некрасова – вул. Пекарська і прилеглі до них вулиці водопостачання буде припинено.», — повідомили у ЛМКП «Львівводоканал».

Адміністрація «Львівводоканалу» просить мешканців вказаних вулиць створити необхідний запас води та вибачити за тимчасові незручності пов’язані з проведенням необхідних робіт.