Україна виборола перше золото Універсіади-2017

• 21.08.2017, 15:14
  • 755

У запливі на 400 метрів Михайло Романчук встановив рекорд Універсіади, подолавши дистанцію за 3 хвилини і 45,96 секунд.

Першу золоту медаль Універсіади, що проходить у Китаї, у запливі на 400 метрів вільним стилем виграв український плавець Михайло Романчук.Пише ZN.ua.

Зазначається, що 21-річний українець встановив рекорд Універсіади, подолавши дистанцію за 3 хвилини і 45,96 секунд.

Також українські гімнасти Олег Верняєв, Ігор Радівілов, Євген Юденков, Владислав Гріко і Петро Пахниюк завоювали срібну медаль.

Українська команда стала другою у командних змаганнях з результатом 257,900 бали. Перше місце посіла збірна Японії (260,225 бали), третє — Росії (253,150).

Зазначимо, що Олег Верняєв на 6-ти снарядах показав найкращий результат серед 122 спортсменів — 87,150 бали.