"Динамо" здобуло перемогу над "Янг Бойз" у Лізі чемпіонів

• 27.07.2017, 08:25
  • 856

Гра завершилася із рахунком 3:1.

У матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів "Динамо" на своєму полі виграло у швейцарського "Янг Бойза".

Команда Олександра Хацкевича повела уже на 15-й хвилині. Атаку розпочав перехопленням Євген Хачеріді, продовжив дотепною передачею п’яткою Дьємерсі Мбокані, після чого Денис Гармаш наштовхнувся на захисника. Але м’яч миттєво підхопив Андрій Ярмоленко, який увірвався до карного майданчика та потужно пробив під поперечину. 1:0.

Другий гол у ворота швейцарців влетів на 34-й хвилині. Ярмоленко після проходу правим флангом увірвався до чужого штрафного, прострілив, а Мбокані ефектно переправив п’яткою у сітку. 2:0.

На 90-й хвилині після помилки Миколи Морозюка "Янг Бойз" скоротив відставання. Роджер Ассале прострілив, а Крістіан Фасснахт у падінні головою переправив м’яч у сітку. 2:1.

Проте "Динамо" у компенсований арбітром час повернуло собі комфортну перевагу. Після передачі зі своєї половини поля від голкіпера киян Максима Коваля, та підсічки Дьємерсі Мбокані головою, Денис Гармаш вискочив один на один та переправив м'яч у сітку.