Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

Українці здобули дві золоті медалі на чемпіонаті Європи з карате

• 07.05.2017, 18:37
  • 1 118

Представниці України продовжили успішні виступи на чемпіонаті Європи з карате, що відбувається в турецькому місті Ізміт.

Про це повідомили у прес-службі Міністерства молоді і спорту.

Українка Катерина Крива у ваговій категорії до 50 кг виборола «золото» європейської першості у куміте. Другу золоту нагороду чемпіонату завоювала українська збірна у складі Аніти Серьогіної, Анастасії Мястковської, Анжеліки Терлюги та Катерини Кривої — у командному куміте.

Зазначимо, що збірну України на першості Старого світу представляють 16 спортсменів з чотирьох регіонів країни: 7 - зі Львова, 5 - з Одещини, 3 - з Києва та 1 з Чернівців.

Як повідомлялося раніше, троє українців вибороли перші медалі ЧЄ: Станіслав Горуна став віце-чемпіоном у куміте, Аніта Серьогіна та Анжеліка Терлюга — бронзовими призерками.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 16 українців беруть участь в першому чемпіонаті Європи з карате в олімпійському статусі. Чемпіонат відбувається в турецькому Ізмірі з 4 по 7 травня.

Джерело:zaxid.net